2737
2734

بچها مشکل اینه که چندبار اتفاق افتاده شوهرم منو مقصر اتفاقای بد میدونه و کلن انتظارشم از من زیاده....

من موندم علتش چیه ؟؟؟ بعدشم بهم بگین چکار کنم که به این اخلاقش خاتمه بده؟؟؟

اینم بگم هربار من از خودم دفاع کردم و اخلاق بدشو تذکر دادم اونم معذرت خواسته ولی باز تکرار کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای این که آقایون معمولا دنبال یه نفر ن که همه گردنا رو بندازن تقصیر اون😐😥

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
2731

مثه من.

منم شوهرمو مقصر میکنم همیشه حتی اگه خودم گناهکار باشم.

بمیرم بسکه مظلومه 🙄

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2738
احتمالا یا زیادی مظلومی یا زیادی ظالم و زورگو 

خودش میگه من مغرورمو تکمحورم .... ولی بخدا من خیلی جاها کوتاه میام... اون یه زن بله قربان گو میخواد .... منم میگم ۵۰ ۵۰ همش که نمیشه من چشم بگم...

عاقا بگین چکار کنم اوضاع بهتر شه؟؟

خودش میگه من مغرورمو تکمحورم .... ولی بخدا من خیلی جاها کوتاه میام... اون یه زن بله قربان گو میخواد ...

عزیزم نباید قلدر بازی در بیاری کارتو زیز زیرکی انجام بده جلوش بنظر مظلوم نشون بده خودتو 😂

حلالم کنید و خدانگهدار   
عزیزم نباید قلدر بازی در بیاری کارتو زیز زیرکی انجام بده جلوش بنظر مظلوم نشون بده خودتو 😂

دمت گرم 😁😁😁 بد بختی اینه من فقط سروصد دارم ... اصن بلد نیستم متین باشم.تحمل میکنم یهو سوپاپ میپرونم... نمیدونمم چکار کنم تغییر کنم

2706