2737
2734
عنوان

چقددلم واسه زندگي قبليمون تنگ شده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 54 پست
توروخدانكن به خداماهايي كه رعايت ميكنيم خيلي اذيت ميشيم توروخدارعايت كنيد انقدرپخش تشه

مگه میزارن ما رعایت کنیم.اسی ما جونمونو از سر راه پیدا نکردیم ماهم هزارتا اروز داریم.

وقتی تو این گرمای هوا مارو بردن مدرسه ازمون امتحان گرفتن وقتی مراقبا قبل ورود به جلسه مارو بازرسی بدنی میکنن چیکار میتونیم بکنیم؟ .ما بخوایم نخوایم با بقیه در ارتباط بودیم پس اب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب

أحب نفسي في أي إصدار
ن ولي دائم توخونه ام 

شمام آزادی ازت گرفته شده؟

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله صددردصد!

ای داد از این مردای احمق که کلفت میخوان نه زن

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
2731

واااااای منم داشتم به اینا فکر میگردم دللللم قبلا میخواد مسافرتهایی که بی استرس میرفتیم پارک و تفریح

شانس من بارداری و زایمانمم افتاد تو گرونا دیگه دارم سکته میکنم انگار تو چرخ گوشتم.

کی میشهه تموم بشه خدایااا خودت کمک گن

عزيزم كدوم مرد؟راجع به كروناست تاپيكم

آهان خیال کردم بابت ازدواج داری میگی

ایشالا حل بشه ایشالا امام زمان بیاد

2738

من چی بگم ک کرونا گرفتم

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤