2737
2739

واقعااادلم ميخواد باتموم وجودكه شرايط مثل قبل بشه

دلم ميخوادهروقت دلم گرفت برم پياده روي بتونم چهارتا نفس عميق بكشم

دلم ميخوادبرگردم خوابگاه دوباره دانشگاه

دلم ميخوادخسته ازكلاس برگردم بدون نگراني واسه شستن دستام همينطوري بالباس بخوابم

دلم واسه خيابوناي شهرم تنگ شده 

واسه توتاكسي نشستن 

دلم يه ذره شده مامان بزرگموبغل كنم

كي ميشه يعني همه چي مثل قبل بشه

چی شده که دیگه نیست

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم میخواد برم دور شهر بگردم😓

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731

حالا من تا دانشگاه مونده من نرفتم

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
2738

هی 😭منم واسه همه اینا که گفتی دلم یه زره شده دلم دوستامو میخواد بیرون رفتن آزاد بودن هر جا که دلم میخواد برم مثل پرنده آزاد باشم ولی این کرونا لعنتی نمیزاره😭😭

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2706