2733
2739
عنوان

تل گرام شوهرمو نصب کردم تو گوشیم و....

| مشاهده متن کامل بحث + 2114 بازدید | 116 پست
چ طرز حرف زدنه؟؟؟؟؟؟؟؟  مشاور ب فامیلم گفته بود برا مرد نباید از نظر س ک س کم گذاشت هم گناهه هم ...

ابن کلمه ک نوشتی ومن متوجه نمیشم چی نوشتی وچه زبونیه احتمالا گوشت زیادشنیده وزیادبارت کردن این کلمه رو من فقط گفتم خفه شو همین

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگ وقتی اومد جرررررش بده

مردی ک زن داره خیلی بیخود میکنه همچین کاری میکنه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
اره الان میرم به مدیر دیوار میگم خاکتوسرشون بشه

بنظرم حدیث و ایه پیدا کن در این باره هرشب بخون او عواقبش بخون قایمکی تو هر گروهی هست پاک کن اگه پرسید بگو نمیدونم شاید گوشیت مشکل داره.دعا میکنم شوهرت سربراه بشه و عاشقانه تورو بپرسته

2728
مگه شهرهرته عکس وشماره طرف وبزاری شکایت نمیکنه پس ???

متوجه نشدم . شوهرم نزاشت ک . طرف گذاشته بود. اونم دوستش بود ب اسم دوستش سیو داشت فقط پروف انگاری اون شماره نبود

نه از کجا میگی شماره رو شوهرت از دیوار برداشته  اونو میخوام

شوهر احمقم رفته اینو دیده زنگ زده الانم رفتم به مدیر گروه گفتم حذفش کنه

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....
2738
دور اون شوهرو اون مشاور و کلا خط بکش

شوهره من ک اذیتم نمیکن بدی های خاص خودشو داره مث هرکسی ولی تو این مورد س ک س اینا داغه ولی اذیت نمیکن . مشاوره هم ک مشاوره من نیس دختر عموم راجع ب اون باهام حرف زد

اسی درکت میکنم😔😔😔

من الان تو ی شرایطی هستم ک نمیدونم چیکا کنم😔

هنوز تو شوکم..نمیدونم واقعا نمیدونم😔😔

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
شوهر احمقم رفته اینو دیده زنگ زده الانم رفتم به مدیر گروه گفتم حذفش کنه

اسی اول گفتی دیوار من فکر کردم نرم افزار دیوار بوده.

بگو تلگرام دیگه.دیوار چی بود گفتی

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
اسی درکت میکنم😔😔😔 من الان تو ی شرایطی هستم ک نمیدونم چیکا کنم😔 هنوز تو شوکم..نمیدونم واقعا نمی ...

فقط کسی که خیانت دیده میدونه 😭

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....
ابن کلمه ک نوشتی ومن متوجه نمیشم چی نوشتی وچه زبونیه احتمالا گوشت زیادشنیده وزیادبارت کردن این کلمه ...

با تو حرف نمیزدم ک ره سرت ب کار خودت باشه فعلا بچه ای معنی کلمات رو نمیفهمی

2706