2737
2734
عنوان

تل گرام شوهرمو نصب کردم تو گوشیم و....

| مشاهده متن کامل بحث + 2114 بازدید | 116 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ طرز حرف زدنه؟؟؟؟؟؟؟؟  مشاور ب فامیلم گفته بود برا مرد نباید از نظر س ک س کم گذاشت هم گناهه هم ...

عزیزم سیک میدونین یعنی چی؟ مطمئنم نمی دونین که منو تگ کردین فحشهای اون کاربر رو ببینم یک فحش زشت و ناموسی ترکی هست معنیش خیلی بده دیگه هیچوقت نگین این کلمه رو

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
وای خدایا . نظرم راجع ب هر چی مشاور عوض شد . ممنون از حرفت . خداییش اینطوری نمیدونستم

آره عزیزم منم شنیدم فقط گفتم برینن بااون مشاوره دادنش.. بعد ب دوستم گفتم زن بود یا مرد. گفت ن زن بود. گفتم اگه مرد بوده شاید میخواسته خودش باهات دوست بشه 

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
2731
خفه شو بامن حرف نمیزنی گوه میخوری ریپلای میکنی

سلام تو سایت فحاشی ممنوعه و قطع میشین دفعه بعد  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
نی نی یار توروخدا منو لغو نکن اومدم درددل کنم 😢

تاپیکتون رو قفل کنین بعد شنبه بدین حذف کنن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4432469/لینک-حذف-پست-و-تاپیک-درخواستی-کاربران

عزیزم سیک میدونین یعنی چی؟ مطمئنم نمی دونین که منو تگ کردین فحشهای اون کاربر رو ببینم یک فحش زشت و ن ...

آره منم ترکم متوجه معنیش شدم. ولی خب چیزی نگفتم چون زشت بود

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
عزیزم سیک میدونین یعنی چی؟ مطمئنم نمی دونین که منو تگ کردین فحشهای اون کاربر رو ببینم یک فحش زشت و ن ...

من فک کردم ینی برو پی کار خودت. معنی برو داره . من این فک رو کردم چون شمالی هستم و اصلا نمیدونستم ترکی هس

2740