2733
2739
عنوان

همش مشکل غذا داریم(مامانم خیلی خسیس تر شده)

| مشاهده متن کامل بحث + 3605 بازدید | 109 پست
دقیقا من به چشم دیدم مامانم کمتر گوشت میخره به جاش خواهرم میره خوش میگذرونه با پول همون گوشت انقد ...

👍من سعی میکنم اصلا مثل مادرم نشم.پول برای راحتی و خرج کردنه نه افراط نه تفریط

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش ک هیچ بقیه رو ازار میدن 

آره واقعا آدم نمیدونه باید چیکارشون کنه هیچ جوره هم از این رفتار کوتاه نمیان😑

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
2731
نه بابا نگرانه هزینه بچه هاس هرچی هم پس انداز میکنه باز میده بچه ها مفت بخوریم

باز مادر شما خوبه مامان بزرگه منم همین بوده از اول تا الان که 85سالشه اولاشو ک مامانم تعزیف میکنه بقیشم ک خودم ب چشم دیدم پدربزرگم وعضش خوب بود حقوق خوب و اینا بهش خرج خونه میداد این میرفت مثل مادر شما چیزا کم و ارزون میخرید واسع خوردو خوراک با 6تا بچه😱بعدن از پولا هرچی میموند میکرد طلا واسع خودش و لوازم آرایش باز برا خودش و لباسا شیک

آبرومو برد .  بخدا من مال تهران بودم بچه های روستایی میگفتن تو تهرانی نیستی چهارساله یه مانتو ...

الهی بمیرم 😔 

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
هزارتا لایک داری. عموهای منم خیلی خسیس هستن همیشه ب بچه‌اشون سخت میگرفتن اما بابام ن همیشه هم ب عموه ...

فداتشم.من و برادرمم همیشه با حسرت بزرگ شدیم فکر کن کل فامیل مستاجر بودن ما خونه داشتیم ولی اونا خیلی بهتر از ما میپوشیدن و میخوردن.این همه جمع کردن اخرشم نه خودشون لذت بردن نه ما

چرا می خندی پس   درک کن اوضاع خرابه قناعت میکنه و الا هیچ مادری دوست نداره خونواده ناراضی باش ...

نه گلم

عادت کرده قناعت کنه 

ولی متاسفانه نتیجه قناعتش رو بچه ها میریزن تو جوب با ولخرجی الکی

2738
فداتشم.من و برادرمم همیشه با حسرت بزرگ شدیم فکر کن کل فامیل مستاجر بودن ما خونه داشتیم ولی اونا خیلی ...

آخی عزیزم بیخیال گذشته سعی کنیم ب بچهامون سخت نگیریم. مادر منم کمی خسیسه اما بابام نه خیلی لارجه وقتی میاد خونه من از شیر مرغ تا جون آدمیزاد می‌خره میاره چون من تو شهر غریبم. شوهرم ناراحت میشه ولی نمیدونم چ جوری ب بابام بگم چیزی نیاره شوهرم ميگه گناه دارن ما توقعی ازشون نداریم ولی خب میترسم ناراحت بشه بابام 😔

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
خرید خونه نباید با زن باشه باید با مرد باشه ‌‌من خرید خونه  با بابام هستم 😋😋راضی هستیم  ...

😂

2706