2733
2734

مشکلم اینه در امدمون خوبه

ولی مامانم خیلی خسیسه

مثلا میره مغازه فقط مرغ برمیداره

یا دوتا رون مرغ کوچیک رو واسه چهار نفر میپزه

با وجود اینکه داره که بخره

هرچی سنش بالاتر میره بدتر میشه

روغن رو توش غذا میپزه ،دلش نمیاد بریزه دور

میریزه تو یه کاسه دیگه که فرداش هم بپزه باهاش

امروز غذا غرق روغن بود!من میدونم روغن دو روز قبل بود!!فاتحه مزه غذا خونده شده بود

مثلا صرفه جویی میکنه که فلان بچه پول لازم داره!فلان بچه هم میره با پولهاش کیلو کیلو لوازم ارایش میخره مثلا

یا زورش میاد میوه بخره

همش ما ضعیف و گرسنه ایم به خدا😅

هرروزم بدتر میشه

پدر فوت شده؟

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با پدرتون حرف بزنین . از باباتون پول توجیبی بگیرید بیرون غذا بخورید البته بعد کرونا

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2731
2738

مادرشوهر منه که انگار 

میگه شکمم خراب بشه  ولی پولم حیف نشه😐

کلی غذای اضافه یه هفته پیشو گرم میکنه میکنه 

روغن ۴ روز مونده 

وای یه بار جیگر سرخ کرده بود روغن اضافیش مونده بود  

شام عدسی درست میکرد روغنو زیخت توش😐

واییی😖😖😖😖

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
با پدرتون حرف بزنین . از باباتون پول توجیبی بگیرید بیرون غذا بخورید البته بعد کرونا

مشکل اونطوری ندارم

ولی به خدا ادم عصبی میشه

این ماه رفتیم خرید

دوتا مرغ برداشته اومده میگه شلوغ بود حوصله نداشتم‌واستم

میدونم چرا! نمی خواست گوشت بخره!!

مثلا صرفه جویی میکنه

2706