2737
2739
عنوان

داستان زندگی من و درس عبرتی برای پدر و مادرا و مشکلاتی الان درگیرشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2691 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو ومن یه هفته ایم جنینت تحرک داره 

نه چیزی حس نمیکنم واس تو جنسیتو گفته سونو؟؟توچی حس میکنی؟

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
2731

گذشت تا تابستون سال دوم کنکورم تا الان هرچی عمم دعوتم میکرد نمیرفتم و کلا هر جایی ک میدونستم ممکنه اون حضور داشته باش و کلا از خانواده اونا متنفر شده بودم همشون اه عمم این فکرارو تو سر من انداخت و گرنه من ک اونقدی سن نداشتم 

ولی بالاخره تابستون ی بار رفتم اونجا و اون دوتارو باهم دیدم چ چقد خوشن و حتی اون از قصد جلوی من کلی به دختره میچسبید 

حالا دختره ام خداییش نه اینک بخاطره حسودی باش هم زشته هم چاقو قد کوتاهه

نه چیزی حس نمیکنم واس تو جنسیتو گفته سونو؟؟توچی حس میکنی؟

من حرکاتشو حس میکنم کمی مثل بال بال زدن پروانه  توی پهلوم هفته اینده انومالی دارم  از جنسیت بی خبرم دچار تنگی نفس میشه معده ام که پر میشه نمیتونم چیزی بخورم شما ناراحتی ندارین

2740

بعد از این ک دیدمشون تصمیممو گرفتم ک برای همیش فراموشش کنم و رو درسم تمرکز کنم اولش خیلی خیلی سخت بود اصن نمیتونستم ذهنم پرواز میکرد ولی کلی راهو امتحان کردم تا این ک تمرکزم بیشتر شد اعتماد بنفسم بالارفت و کنکورمو دادم و بینایی سنجی قبول شدم

من حرکاتشو حس میکنم کمی مثل بال بال زدن پروانه  توی پهلوم هفته اینده انومالی دارم  از جنسی ...

من دوهفتس ی ذره تهوعم بهترشده ویار زیاد دارم شکم درد هم میگیرم دکترم گف نباید زیاد سرپا وایسی منم ۳۰ میرم سونو الانم تهوع دارم ولی بالا نمیارم فقط تهوع حالم بد میشه عصرا تاشب

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
میشه دعا کنی منم حامله باشم این ماه

انشاءالله  که به حق امام رضاع  خدا حاجت روا بکنه امشب از امام رضا بخواه منم از این اقا حاجت گرفتم خیلی میرفتم مشهد واسع درمان  همیشه هم زیارت میرفتم 

وقتی وارد دانشگاه شدم خیلی بهتر شد من کلا ادم اجتماعیم با خیلیا هم دوست بودم هم دختر هم پسر ولی اصن اجازه نمیدادم پسرا بهم نزدیک شن تا ابراز علاقه میکردن رابطرو کلا قطع میکردم 

خب اسی تکلیف مادر پدرت چیشد یکم زودتر بزار وقتمونو گرفت

اونا ک خنوزم باهم مشکلو بحث و بی اعتمادی دارن ولی خب بخاطر من و داداش کوچیکم باهم زندگی میکنن

2706