2733
2734
عنوان

خانومایی که با خانواده شوهر تو یک ساختمونید

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 37 پست
انشاله که خدا این درد و مریضی رو از مردم دور کنه زندگی رو برای همه سخت کرده  انشاله که همه به س ...

آمین🖐🖑

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
من همیشه از اول تلویزیون را گوش میدادم همون روزای اول گفتن تا حالا بچه ها نگرفتن ولی میتونن بگیرن چو ...

نه عزیزم.منظورمو بد متوجه شدی.همون اول که اینو گفتن  مردم دیگه رفت تو مخشون که بچه ها نمیگیرن.منم یادنه که میگفتن تاحالا هیچ آماری از ابتلا یا مرگ کودک گزارش نشده.بعد یه مدت مردم که دیگه آماری ندیدن باورشون شد که بچه ها نمیگیرن.منظورم مسئولین چینه که خیلی دوروغها گفتن.کاری به مسئولین خودمون ندارم‌.

نمونه ی مردم ساده ی زود باور  خواهرشوهر خودم هست مثلا  واسه ۴۰۳۰ هم کار میکنه هاااا.باید بهتر بدونه ولی  میگه بچه ها نمیگیرن.هرچی خودمو میکشم که میگیرن باز میگه نه نمیگیرن فقط ناقلن اگر هم بگیرن نمیمیرن☹☹☹☹دیگه دیروز مجبور شدم از تاپیک مادری که بچه ۴ ماهش بستری بود اسکرین بگیرم براش بفرستم.من از عمون اول اسفند بچمو قرنطینه کردم.یه مدت این وسطها کمترش کردم با این اوج گرفتنه باز قرنطینه رو محکمتر کردم.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند روز اول گفتن بچه ها نمیگیرن الان صد روزه تمام شبکه ها تلویزیون و دکترا میگن بچه ها هم میگیرن و م ...

چقد بد حداقل یکم خیال مردم راحت بود بچه هاشون کمتر تو خطرن 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
نه عزیزم.منظورمو بد متوجه شدی.همون اول که اینو گفتن  مردم دیگه رفت تو مخشون که بچه ها نمیگیرن.م ...

اهان ببخشید گلم بد متوجه شدم . وای خواهر شوهرتون که ۴۰۳۰ هست خیلی گناهه و خطرناکه که اطلاعات غلط به مردم بده آخه حتی بگن بچه نمیگیره و فقط ناقله همون ناقل هم خطرناکه چون صد نفر دیگه ازش میگیرن بعد دکترم گفت منظورمان از اینکه بچه نمیگیره یعنی اینکه علایم شدید یه وقت نداشته باشه . خدا لعنتشون کنه چینی ها . به نظرم خواهرشوهرتون را به مسیولین ۴۰۳۰ معرفی کنید به عنوان یه کادر بی سواد .چون این مسئله شوخی بردار نیت

2731
اهان ببخشید گلم بد متوجه شدم . وای خواهر شوهرتون که ۴۰۳۰ هست خیلی گناهه و خطرناکه که اطلاعات غلط به ...

مادرش بچمو بوسید میگه مادر نبوسش.اون بچست چیزیش نمیشه.تو مریض میشی😐😐😐من چندلحظه فقط نگاه کردم همینطور.بعد گفتم کی میگه بچه ها نمیگیرن؟گفت بد به دلت راه نده هیچی نمیشه☹☹☹خب تو بد به دلت راه نده که مادرت چیزیش نشه.بچه چه جونی داره که درگیر بشه؟

ای بابا.چی بگم خواهر؟☹الان دیگه قرنطینه رو محکمتر کردم و دیگه پایین هم نمیریم.

مادرش بچمو بوسید میگه مادر نبوسش.اون بچست چیزیش نمیشه.تو مریض میشی😐😐😐من چندلحظه فقط نگاه کردم همی ...

عجب چیزی هست . خیلی دیگه اوضاع افتضاحه که خود پرسنل ۴۰۳۰ هم جدی نگیره . انشاالله عزیزم خداوند شما و بچه ات و شوهرت و بقیه عزیزانت را حفظ کنه و کرونا از جهان ریشه کن بشه ‌ .خوب کردی قرنطینه ای باریکلا 🏵🏵🏵

عجب چیزی هست . خیلی دیگه اوضاع افتضاحه که خود پرسنل ۴۰۳۰ هم جدی نگیره . انشاالله عزیزم خداوند شما و ...

☹☹☹🤕🤕🤕😥😥😥😥من فقط سکوت  

آمین.ممنونم بابت دعای قشنگت مهربون.خدا شما و عزیزانتو برای هم حفظ کنه.رعایت میکنیم و  خودمونو هم سپردیم دست خدا.انشالله این روزها هرچه زودتر از کل دنیا بره.💐💐💐💐💐یاعلی🌹

☹☹☹🤕🤕🤕😥😥😥😥من فقط سکوت     آمین.ممنونم بابت دعای قشنگت مهربون.خدا شما و عزیزانتو بر ...

انشاالله دوست گلم . خیلی خیلی ممنونم . لطف داری 💐💐💐💐 انشاالله شما هم همیشه شاد و سلامت باشید . در پناه حق 🌹🌹🌹🌹

2740