2737
2734
عنوان

خانومایی که با خانواده شوهر تو یک ساختمونید

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 37 پست
توی جنوب روزی چندتا بچه در اثر کرونا دارن میمیرن  از نوزاد ۶ ماهه تا بچه ۷ ۸ ساله

پس چرا الکی میگن بچه ها نمیگیرن این بیماریو؟ اخه من پسر عمه م و همسرش کرونا گرفتن بچه ش یک سال و نیمه هست اون نگرفت گفته بود چون بچه س نمیگیره و نگرفت 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی مراقب بچه هات باش.پریروز یه خانوم بندرعباسی تاپیک زده بود خون گریه میکرد.نوزاد ۴ ماهش کرو ...

خداروشکر بچه ندارم هنوز دنیا نیومده راستش خواهر انقد استرس این کرونای لعنتیو داشتم تو بارداریم و دارم برای زایمانم اصلا خبر هاشو دنبال نمیکنم فقط مگه اینکه از اطراف چیزی به گوشم برسه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
پس چرا الکی میگن بچه ها نمیگیرن این بیماریو؟ اخه من پسر عمه م و همسرش کرونا گرفتن بچه ش یک سال و نیم ...

این حرف برا اولی بود ک کرونا تازه اومده بود 

از عید ب اینور چندین نوزاد مردن 

این اواخر ک جنوب وضعیت قرمز شده هرروز نوزاد و بچه دارن میمیرن 

2728
اخه ممکنه بچه خواهر شوهر هم ناقل باشه 

واقعا خطرناکه من همسرم سرما خورد چهار هفته من خونه ی پدرم بود میترسیدم باردارم بگیرم ازش و کرونا داشته باشه که خداروشکر کرونا نبود ولی با این وجود بازم میترسیدیم  

خداروشکر بچه ندارم هنوز دنیا نیومده راستش خواهر انقد استرس این کرونای لعنتیو داشتم تو بارداریم و دار ...

انشالله سالم میاد تو بغلت.خواهر من همین یک ماه پیش زایمان کرد و مبتلا نشدن.بیمارستان تمیز برو که بیمار کرونایی هم نداشته باشه.انشالله هیچی نمیشه.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
این حرف برا اولی بود ک کرونا تازه اومده بود  از عید ب اینور چندین نوزاد مردن  این اواخر ...

خدا خودش رحم کنه واقعا من که افسرده شدم بخدا انقد میترسم شوهرم مریض شده بود همش گریه میکردم کرونا داره میمیره شوهرم ولی خداروشکر کرونا نبود به همین خاطر اصلا خبرهای کرونا رو نمیخونم و راجبش کنجکاوی نمیکنم چون واقعا روحیه م به حد کافی خرابه 

2740
انشالله سالم میاد تو بغلت.خواهر من همین یک ماه پیش زایمان کرد و مبتلا نشدن.بیمارستان تمیز برو که بیم ...

بیمارستانی که میرم خصوصیه و فقط مخصوص یه سری پزشک و عمل های خاصه اتاق خصوصی هم میگیرم دیگه نمیدونم چیکار کنم  واقعا استرس ادمو دیونه میکنه 

بیمارستانی که میرم خصوصیه و فقط مخصوص یه سری پزشک و عمل های خاصه اتاق خصوصی هم میگیرم دیگه نمیدونم چ ...

پس دیگه نگران نباش.باخیال راحت برو نینیتو بیار خونه.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
چون از اول خیلی اذیتم کردن و زنه به شوهرم گفت این (یعنی من) اگه میخواد بره بذار بره مهم نیست، ولی نذ ...

دوست عزیز الان که کار درست میکنید به خاطر کرونا نمیذاری بچه ات بره ولی مادر همسرتون یه عمر زحمت شوهرتون را کشیده و هر چقدرم بد باشه نباید بش بگیر زنه حداقل بگید خانم 

پس دیگه نگران نباش.باخیال راحت برو نینیتو بیار خونه.

انشاله که خدا این درد و مریضی رو از مردم دور کنه زندگی رو برای همه سخت کرده  انشاله که همه به سلامت از این مصیبت الهی بیرون بیان 

عزیزم خیلی مراقب بچه هات باش.پریروز یه خانوم بندرعباسی تاپیک زده بود خون گریه میکرد.نوزاد ۴ ماهش کرو ...

من همیشه از اول تلویزیون را گوش میدادم همون روزای اول گفتن تا حالا بچه ها نگرفتن ولی میتونن بگیرن چون ویروس ناشناخته هست . چند روز بعدم گفتن بچه ها میگیرم الانم ۱۲۰ روزه کرونا آمده و ۱۱۰ روزه تمام اخبار و شبکه های تلویزیون و تمام پزشکان علنی میگن بچه میگیرن . دیگه همه چیز را تقصیر بقیه نندازیم . کسی که بچه اش را ول میکنه  بره تو شلوغی خودش بی مسیولیته و راحت طلبه . 

پس چرا الکی میگن بچه ها نمیگیرن این بیماریو؟ اخه من پسر عمه م و همسرش کرونا گرفتن بچه ش یک سال و نیم ...

چند روز اول گفتن بچه ها نمیگیرن الان صد روزه تمام شبکه ها تلویزیون و دکترا میگن بچه ها هم میگیرن و میتونن بیمار نباشن ولی ناقل باشن و برای بقیه خطرناک باشن

دوست عزیز الان که کار درست میکنید به خاطر کرونا نمیذاری بچه ات بره ولی مادر همسرتون یه عمر زحمت شوهر ...

زحمتو که واسه بچش کشید نه من

واسه من فقط زندگیمو خراب کرد

کسی که زنگ بزنه به مادرم و به دروغ بگه که پسرم بهم پیام داد گفت از دخترت خسته شده و میخواد طلاقش بده و بچه‌هارو ازش بگیره، و با این دروغش هم حال مادرمو بد کرد، هم حال من که تازه زایمان کرده بودم، درحالیکه همسرم جون من و بچه‌هارو قسم خورد گفت من هیچوقت همچین حرفی نزدم،  همچین شخص پستی لایق احترام نیست

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙