2726

الان که کرونا زیاد شده با بچه ها چیکار میکنین؟

اجازه میدین برن خونه مادر بزرگ و با بچه های عمه و عمو بازی کنن ?

منو جاریمو مادرشوهرم تو یک ساختمونیم، قبلاکه بچه هام یکسره میرفتن پایین تو حیاط، مادرشوهرم مدام بیرونشون میکرد

الان میبینم بچه های جاریم بدون ماسک و رعایت یکسره تو کوچه ان 

اجازه نمیدم بچه هام از خونه بیرون برن، بعد دیروز مادرشوهرم میگه چرا بچه ها رو زندانی کردی تو خونه، تو حیاط که کرونا نداره 

گفتم بچه ها بیرون میرن میان خطرناکه

پدرشوهرمم گفت آره درست میگی تو خونه نگهشون دار ،

الانم خواهرشوهرم اومده از یکساعت پیش، دخترش مدام میاد بالا در خونه دنبال دخترم که برن بازی

منم اجازه نمیدم

شما باشین اجازه میدین ?

خوب به دختر خواهر شوهرت بگو بیاد خونه شما با دخترت بازی کنه که خیالتم راحت باشه

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هنوز بچه دار نشدم تو یه ساختمونیم ولی قطعا  دوسندارم بچه مو محدود کنم ولی دوسندارمم زیاد بره خونه پدر بزرگش که بعدا تربیتش بد بشه چون بچه چند تربیتی میشه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2728

جاری من با خانواده نامزدم توی یه ساختمونن  

بچه هاش همش پایین پیش خانواده نامزدمن 

خود جاریمم خانوادشون خیلی پرجمعیته همشم درارتباطه 

واقعا نگرانم هم نگران نامزدم هم مامان و باباش به هر حال چهل و خورده ای پنجاه سن دارن 

خطرناکه چون بچه ها کرونا نمیگیرن ولی میتونن ناقل بیماری باشن 

چون از اول خیلی اذیتم کردن و زنه به شوهرم گفت این (یعنی من) اگه میخواد بره بذار بره مهم نیست، ولی نذار بچه رو ببره بیار پایین من بزرگش میکنم، واسه همین تو حالت عادی هم اجازه نمیدم بچم بره خونشون، چه برسه به الآن..از اون مدل حرفا زیاااد زدن، باید ادب بشن.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

سر همین دیروز بحثم شد😐خواهرشوهرم مشکدک به کرونا بود بچه‌ش یکسره خونه ی ما بود.هی میگفت آزمایش خون دادم ندارم.منم گفتم خون دقیق نیست حلق و بینی باید بدی قاطی کرد چرت و پرت گفت بهم.شوهرم هم شب قبلش واسشون قاطی کرده بود گفته بود چرا رعایت نمیکنید.الان ۳ روزه که بچشو نمیذاره بیاد.دیگه استرس هم ندارم.از اول اصلا اجازه ندادم بچم تنها بره پایین.الانم بخاطر کرونا اصلا نمیریم خونه ی مادرشوهرم.از دم در سلام میکنیم رد میشیم.۳روزه دروقفل کردم هیچکسو راه نمیدیم..میخوان ناراحت بشن میخوان نشن.مهمتراز جون شوهرم و بچم نیستن که.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
خطرناکه چون بچه ها کرونا نمیگیرن ولی میتونن ناقل بیماری باشن 

عزیزم خیلی مراقب بچه هات باش.پریروز یه خانوم بندرعباسی تاپیک زده بود خون گریه میکرد.نوزاد ۴ ماهش کرونا گرفته بود ریه هاش درگیر شده بود بستری بود.دختر ۷ سالش هم گرفته بود.

متاسفانه با دوروغی که گفتن خیال مردمو راحت کردم مردم بچه هارو ول کردن الان آمار مرگ و میر بچه ها داره روز به روز میره بالاتر.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
وا 

خوب عزیزم استارتر میگه میترسم بره تو کوچه یا با بچه های جاریم که همش بیرونن بازی کنه 

2706