2737
2739

کسی میدونه چطور میتونم با گوشیم فیلم بگیرم و از آهنگهای داخل گوشیم توی  ویدئو استفاده کنم؟

قبلا باB612 میشد ولی ورژن جدیدش این آپشن رو نداره😞

♥️خدایا تا تورو دارم بقیه ب چشمم نمیان♥️

ینی میخوای موزیگ‌پلی شه همزمان فیلم برداری کنی؟

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اینجوری نه اول فیلمو میگیری بدون اهنگ تو این برنامه روش اهنگی که میخای میزاری یا فیلمو اگه خاستی یکم ...

اون ک همه برنامه ها انجام میدن

مرسی

♥️خدایا تا تورو دارم بقیه ب چشمم نمیان♥️
دقیقا

تو ویوا ویدیو قبلا ی قسمت دابسمش بود اونجا میشه

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)