2737
2734
عنوان

این لباس خوبه.همه بیاین ولی کوردا هم بیشتر بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1114 بازدید | 75 پست
آخه دیدم بعضی از دوستان حالا به هر دلیلی عکس رو نمیزارن تیر بارون میکنن.😔😔😔😔😔😔

اهمیت نده باو😂

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم همین جا میزارم و شما و بقیه دوستان رو لایک میکنم😙😙😙😙

چشمت بی بلا مرسی عزیزم❤❤

اسم کاربریم "باوان" اصطلاح کوردی هست ترجمه سادش میشه جگرگوشه ولی خب اصلش از بابان و بابا میاد یعنی خونه‌ پدری چیزی فراتر از جگرگوشه وقتی بهت میگه باوانِم یعنی داره با زبونِ بی‌زبونی میگه اونقدر با روحم آمیخته شدی که حالا ریشه‌ی منی😍خدایا شکرت...❤مهربونا با دلای پاک و قلبای مهربونتون میشه برام دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟🌸
2728
میدونم مجازیه ملی من حساسم😢😢😢ازم دلخور باشن حتی دشمنم شب خوابم نمیبره😭😭😭

☹اینجوری اصلا خوب نی

تیکر بچه نیس مال تبلدمه🤪آی ام مجرد😁💙برا خوشبختیم یه صلوات میفرستی لدفا😍مرسی ک فرستادی ان شاءلله به هرچی میخوای برسی❤الگوی زندگیم 💛باب اسفنجی💛خل نیستما بمب انرژیم🤗همه چیو دوسدارم به همه عشق میورزم😍راستی حیوون مورد علاقم 🐢😂عجیبه ولی خب بقیه حیوونا میمیرن و آدم وتنها میزارن ولی 🐢تا اخرش باهاته حتی شاید بعد مرگتم باشه دوسش دارم واقعا😘🤔یکم پر حرفم و شوخ ولی بی تربیت نیستم😱دوستم بدارین😐دوستتون میدارم بای😂✋میگما یادم رف من دوسپسر دارم الهی فداش بشم دعا کنید بهش برسم🙈
2738
فعلا نامزدیم بله درسته غیرتین ولی به اندازش نه خیلی زیاد🤔😅چشم نزنم اره مرد خوبیه و دوسش دارم🤭😅😂 ...

اره هر جا میریم مسافرت فکر میکنن باید یه قمه هم دستمون باشه در صدرتی که اینطور نیست مرداشون دل رحم و خانواده دوستن.خب همه قومیت و ملیت خوب و بد دارن خوشبخت بشی عروسمون.ایشالله خدا خیرت رو تو دلخواستت قرار بده😍😍😍😍😍

میدونم همه میگن نمی تونی و نمیشه هم افراد رو از خودت راضی نگهداری.منم تا یک هفته گوش میدم ولی دوباره ...

☹☹☹پس ادامه بده بهشتی بشی

نه روحم داره سابیده میشه.اخه مگه میشه آدما رو راضی نگه داشت😢😢😢😢

نه نمیشه☹

اره هر جا میریم مسافرت فکر میکنن باید یه قمه هم دستمون باشه در صدرتی که اینطور نیست مرداشون دل رحم و ...

اره تا وقتی از نزدیک اشنا نشن نمیتونن خوب بشناسنتون❤ممنون مهربوونم خیلی خوشحال شدم از اشناییتون😍😍😍کامنتمو پاک کردم ببخشید💛دیدم شما خوندی پاک کردم دوس ندارم زیاد اطلاعاتم تو سایت باشه🤦🏻‍♀️😅😂

اسم کاربریم "باوان" اصطلاح کوردی هست ترجمه سادش میشه جگرگوشه ولی خب اصلش از بابان و بابا میاد یعنی خونه‌ پدری چیزی فراتر از جگرگوشه وقتی بهت میگه باوانِم یعنی داره با زبونِ بی‌زبونی میگه اونقدر با روحم آمیخته شدی که حالا ریشه‌ی منی😍خدایا شکرت...❤مهربونا با دلای پاک و قلبای مهربونتون میشه برام دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنین؟🌸