2733
2734
عنوان

بچه ها به نظرتون چرا .....

111 بازدید | 14 پست

بچه ها چرا بعضی ها با شرایط ظاهری و اجتماعی و مخصوصا اخلاقی پایین راحت ازدواج میکنند ولی برای بعضی ها با شرایط خییییلی بهتر اینقدر ازدواج سخت میشه مثلا عروس دختر خاله مامانم قبلا یه ازدواج ناموفق داشته و تو تحقیقاتی هم که براش رفتند اکثرا گفتند اوضاع اخلاقی درستی نداشته بعد قدش هم خیلی کوتاه بوده و چاق همه مخالفت کرده بودند البته من اینا را از نزدیک نمیشناسم خاله مامانم تعریف میکرد بعد اینکه پسره خونه اشو به نامش میزنه  دختره افتاده دنبال طلاق و کلا قهر کرده و خونه باباشه 

من عکسشون دیدم واقعا درک نمیکردم پسره از چی این خوشش اومده به خدا قصد قضاوت ندارما ولی چون ازدواج خودم خیلی با مشکل روبرو شده برام سواله والا من هزار برابر هم خوش قیافه تر و هم خوش اندام تر و هم باخانواده و موقعیت بهتر از اونم حداقل چرا ازدواج برای یکی مثل من اینقدر سخته و یکی هم اونجوری 😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمدونم والا برا منم سواله من سه سال و نیمه بایکی هستم خونوادش خیلی دارن اذیت میکنن بی دلیل حتی خودشون گفتن دخترخوبی هستم اما بازم مخالفت میکنن بعد بعضیا امروز اشنا شدن ماه بعد رفتن سرخونه زندگیشون یکیم مثل من سه سال ونیم فقط عذاب

نمدونم والا برا منم سواله من سه سال و نیمه بایکی هستم خونوادش خیلی دارن اذیت میکنن بی دلیل حتی خودشو ...

منم ۵ ساله با یکی ام ک خانواده ی من اذیت میکنن درحالیکه میدونن پسر خیلییی خوبیههه

به اخلاقش کاری ندارم ولی بخاطر قد کوتاهش و چاقیش نباید یه زندگی و همسر خوبی داشته باشه؟؟؟

پس چرا هر چی پسر من میبینم ملاک اصلیشون ظاهره بعد چیزای دیگه 

2738
منم ۵ ساله با یکی ام ک خانواده ی من اذیت میکنن درحالیکه میدونن پسر خیلییی خوبیههه

😞😞نمیدونم خانواده ها چرا بی دلیل سنگ میندازن بعد بعضیا دخترشونو دودستی تقدیم یه ادم اشغال میکنن موندم تو کاراشون

بله ظاهر مهمه و خب زیبایی برای هرکس یه معنی میده قد کوتاهشون دست خودشون نبوده پس درست نیست بگیم چاقیشونم شاید بیماری یا استعداد چاقی دارن خیلی از اقایون دوست دارن همسرشون تپل باشه خیلی از خانوما دوست دارن همسرشون ریش داشته باشه خیلیام دوست ندارن زیبایی فقط اون چیزی نیست که تو دید شما هست کسی که چاقه و قدش کوتاهه زشت نیست به افریده های خدا احترام بذاریم❤❤🌸🌸

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم
شما متوجه حرف اصلی من نشدی 

چرا شدم گفتم اون قسمتی که اخلاق ندارن رو کاری ندارم شماهم از خودت تعریف کردی و اون خانم رو بهش گفتی قد کوتاه و چاق منم گفتم کسی که قد کوتاه و چاقه هم میتونه یه زندگی خوب و همسر خوب داشته باشه و دوباره شماهم گفتید ملاک اقایونی که من دیدم ظاهر هست منم گفتم ظاهر زیبا تو دید هرکس متفاوته شایدم درست متوجه نشدم شما اصلاح کنید.

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم

چون ماها خودمون خودمون را دوست نداریم منم شرایطم عالیه ولی یا ی مشت در و داغون هستن یا میاند برنمیگردن هیجکدون هم از هیج جهت بهم نمیخورند. نمیدونم شاید زنانگی بلد نیستیم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی