2737
2734
عنوان

برنجم کرم زده چکار کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1853 بازدید | 69 پست
تو آفتاب الان گذاشتم ولی تکون نمیخورن؟؟؟ نمک سیر زده بودم  

واااای بدو از تو آفتاب جنس کن بذار سایه

وگرنه مزه ی نون خشک میگیرع

باید بشینی جداشون کنی

بدو از تو آفتاب جمش کن هم مزش بد میشه هم میخوای بپزی خورد میشه

ذره ذره برشون دار بریز تو سینی پاک کن.حیفه.گرونم هست برنج 

۱^هر وقت خواستی به اسم با نمک بودن حرفیو بزنی اول از خودت بپرس اگه یکی اونو به خودت بگه اسم اون آدمو چی میذاری؟۲^اگه جایی از حرفم توهین به قشر یا گروه خاصی بود و باعث شد بهتون بر بخوره بگین من عذرخواهی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه پارچه پهن کن جلو آفتاب برنج رو با نمک و سیر  مخلوط کن بزار یک روز جلو آفتاب باشه . کار   ...

الان اونای ک توشن چ کار کنم برن باردارم نمیتونم کم کم تمیزش کنم

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
ذره ذره برشون دار بریز تو سینی پاک کن.حیفه.گرونم هست برنج 

سخته 😥

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

قرص برنج بگیر بذار داخلش

بعدم جای خنک و تاریک بذار

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738

سیرم تو برنجت نذار برنج سریع مزه ها رو به خودش میگیره

اگه نمیتونی پاک کنی از ی جا قرص برنج گیر بیاری بذار توش میمیرن

واااای بدو از تو آفتاب جنس کن بذار سایه وگرنه مزه ی نون خشک میگیرع باید بشینی جداشون کنی بدو از ت ...

واقعا مزه اش بد میشه ؟؟

ی پارچه پهن کن افتاب بریزش رو پارچه بمونه تو افتاب یکی دوروز بعد پاکش کن کردم خورده هاشو بردار بقیشو نمک فراوون بزن بزار جای خنک

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

هرموقع میخواستی بپزی قبلش برنجتو خوب بشور .نمیخاد همشو تمیز کنی ،موقع شستن پودر میشن  نگران نباش

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 
تو آفتاب الان گذاشتم ولی تکون نمیخورن؟؟؟ نمک سیر زده بودم 

نه مگه بندازی دور....بشین سینی له سین پاک کن و اخرش نمک بزن بعدم برنجو بذار جای خنک

برا آرزوهام یه صلوات بفرستید😘😘
2706