2737
2739
عنوان

برنجم کرم زده چکار کنم؟؟

1853 بازدید | 69 پست

داخل برنجم از این کرم های سفید زده چکار کنم ۲۰ کیلو برنجه نمیشه بریزمش دور ؟

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

نمک وجایی خنک بزار

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم خریدم اینجوری بود همه گفتن بریز دور دلم نیومد.یا بزار تو افتاب.یا خیلی بشور هردفه میخای بپزی&nbs ...

تو آفتاب الان گذاشتم ولی تکون نمیخورن؟؟؟ نمک سیر زده بودم 

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .

یه پارچه پهن کن جلو آفتاب برنج رو با نمک و سیر  مخلوط کن بزار یک روز جلو آفتاب باشه . کار  سختی نیست ،اگر آپارتمان زندگی میکنی بزار تو بالکن خونت  یا رو  پشت  بوم

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 
2738

بشین همشو حسابی پاک کن و بزار تو یخچال دو الی سه روز بمونه!اگه همینجوری ولش کنی انقد زیاد میشن

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
دور نریز   تو فضای باز رو پارچه پهنشون کن کرما برن بعدم پاکشون کن اگه مونده جدا کنی    ...

الان تو افتابه ولی کرم تکون نمیخورن 

منم مجبور شدم پلاستیک پلاستیکش کنم بزارم یخچال موقع استفاده هم خیلی میشستم

همشو بزارم یخچال خراب نمیشه اون کرم ای ک الان توش هست چکار کنم 

2706