2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟

اررره بابا🤣

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2728
اخی نازی    هنوز اول راهی🤩 خودش متوجه میشع نگران نباش    یچیز خیلی عادیه براهم ...

اخه شدیدااا وسواسیه...واسه همین میترسم😖😖

عاقبت معجزه شد ،آمدی و در بغلت خوابیدم..اسم این حادثه را"شرح بهشت بدنت" نامیدم ..!!
اخه شدیدااا وسواسیه...واسه همین میترسم😖😖

نه نگران نباش    اون دیگه یه مرد متاهله  بعدم مگه میخوای چیکارش کنی که وسواسه😁  اینم چند روز تو ماهه دیگه بعد تموم میشه   فقط نظافتت رو رعایت کن دوش بگیر لباس زیرتو عوض کن   بخصوص که الان تابستونه 

😐😐😐
عزیزم چرا فکر میکنی جدا میخاین اصلا همچین چیزی غیر ممکنه

نمیدونم بسکه وسواسیه استرس دارم همش

عاقبت معجزه شد ،آمدی و در بغلت خوابیدم..اسم این حادثه را"شرح بهشت بدنت" نامیدم ..!!
2738
نه نگران نباش    اون دیگه یه مرد متاهله  بعدم مگه میخوای چیکارش کنی که وسواسه😁   ...

خودش روزی 3 بار میره منم میرم😔😔اصلا یه کارایی میکنه میخوام خودمو بکشم گاهی😂😂

من وقت پریودی حساس میشم اگه شوهرم قهر یا دعوا کنه فکر میکنم بخاطر اینه که ازش دور باشم و از پریودی بدش میاد بخدا یه پریودی دارم که از بس تمیز و مرتبم هیشکی نمیفهمه ولی خب بازم شوهرم حساس بود الان بهتر شده یا شایدم بخاطر دل من محبت میکنه بغل میکنه دستمال گرم میکنه برام اینا لذت بخشه

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
2706