2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله پسر دوست بابام بود  پنجشنبه اومد خواستگاری پنجشنبه بعدیش عقد وعروسی کردیم😂😶

چرا انقدر عجله ؟

چطوری با این سرعت خونه رو چیدی؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
چرا انقدر عجله ؟ چطوری با این سرعت خونه رو چیدی؟

جهازمو خود شوهرم خرید همشو...ولی هیچکس نمیدونه...بخاطر بابا بزرگ شوهرم که دم فوت بود ومریض

عاقبت معجزه شد ،آمدی و در بغلت خوابیدم..اسم این حادثه را"شرح بهشت بدنت" نامیدم ..!!
خخخخخ بابا این چه حرفیه

بهش گفتم...گفت خوب...گفتم یعنی از من بدت نمیاد...فقط اینجوری نگام کرد😒😒😒گفت دیوونه...بعدم بغلم کرد خوابید😂😂😂

عاقبت معجزه شد ،آمدی و در بغلت خوابیدم..اسم این حادثه را"شرح بهشت بدنت" نامیدم ..!!
جهازمو خود شوهرم خرید همشو...ولی هیچکس نمیدونه...بخاطر بابا بزرگ شوهرم که دم فوت بود ومریض

خوشبخت بشین عزیزم😘

تجربه ندارم ولی به نظرم سخته ادم یخش وا نشده بره زیر یه سقف😂

اگه می دونی وسواسه خودتو جمع و جور کن خون نبینه 

مخصوصا نوارای تو دسشویی رو 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
خوشبخت بشین عزیزم😘 تجربه ندارم ولی به نظرم سخته ادم یخش وا نشده بره زیر یه سقف😂 اگه می دونی و ...

ممنونم گلم...یکی از دغدغه هام اینه نوارو کجا بزارم چون همه خونه رو واکاوی میکنه...یه سطل کوچیکه گفتم این خصوصیه دست نزن گفت حالا انگار گنج قارون توشه😂😂😂اوایلش تا 3 روز روسری میپوشیدم تا 4 شبم باکره بودم خیلییی سخت بود😖

2738

توی دسشویی دو تا سطل بزار در یکیو ببند بزار عقب تر  مخصوص خودت من چون بچه دارم همین کارو می کنم 

خخخ تجربه جالبیه😁😁

دیگه روت باز شده یهو 😂😂😋

توی دسشویی دو تا سطل بزار در یکیو ببند بزار عقب تر  مخصوص خودت من چون بچه دارم همین کارو می کنم ...

گزاشتم زیر سکوی رختکن حموم از دست این فوزول خان😖اره بامزه بود یهویی یه غریبه شد همه کسم😍😂