2703
2553

بفرما

١۴۰۰/۵/٢۰ بچم تو هفت هفتگی سقط شد به دلیله تشکیل نشدنه قلبه کوچولوش😔خیلی اذیت شدم اما به خدا ایمان دارم و میدونم که هوامو داره...دوباره میای تو دلم مامانی😍

سوال بیشعوریتو هرچی سریعتر بپرس🤣

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بپرس💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

بگو 

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍

کسی هست شوهرش وسواس باشه بعد که خانومه پریود میشه واکنش همسر چیه؟؟من همسرم وسواسه اولین باره پیشمه وپریود میشم تازه ازدواج کردم..دیشب پری شدم میترسم بفهمه جاشو ازم جدا کنه😔

عاقبت معجزه شد ،آمدی و در بغلت خوابیدم..اسم این حادثه را"شرح بهشت بدنت" نامیدم ..!!

سوال بیشعوری دیگه چه نوعشه😅

💛زتمام‌بودنی ها تو همین ازآن‌من باش که به غیرباتوبودن دلم آرزوندارد💛من مطمئنم موفق میشم وکلی روزای خوب میسازم واسه خودم.میبینم اون روزی رو که لبخند عمیق رولب مامان بابامه وبهم افتخار میکنن😍تنشون سلامت😊خدایا شکرت😊از رویاهات دست نکش💪💪
2714

اسی زود میخایم. بریم تاپیک بغلی

پسرم همه دنیای منو بابا خاص ترین هدیه خدا خوش اومدی ی زندگیمون🥰🌈🤩🥰عشق دلم میلادم بهترین هدیه خدا عاشقتم دوردونه قلبم 🍂🍁⁦❤️⁩مهسا قلب من😍جیگرم مینا8282😎😎😍دوردونه ام یسرا جونی😎😍
کسی هست شوهرش وسواس باشه بعد که خانومه پریود میشه واکنش همسر چیه؟؟من همسرم وسواسه اولین باره پیشمه و ...

😕😕نه مگه داریم 

کسی هست شوهرش وسواس باشه بعد که خانومه پریود میشه واکنش همسر چیه؟؟من همسرم وسواسه اولین باره پیشمه و ...

چ ربطی ب پریودی داره؟ کثیف ک نمیشه😐💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

هیچ دیگه تازه ی بوس و بغلی ام نصیبت میشه خودتو بزن ب درد داشتن😂🤣

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2706