2737
2739

با کیفم زدم تو سرش گفتم ب توچه بی ناموس

ولی اعصابم خرابه هنوز ... اخه ب مردم چه من چرا وایسادم اونجا ..نیم ساعت بود منتظر دوستم بودم بیاد

یه مغازه دار مسن اومد بیرو ن با مرده درگیری لفظی کرو و طرف منو گرفت

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هفته ی دیگه عروسیته؟

حنابندونمه تو باغ عروسیم مشخص نیس کی باشه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

حقش بود

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2738
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خوب کاری کردی عزیزم دیگه حرص خوردن نداره که کتکشم نوش جان کرد

هنوز دلم خنک نشده تلفنی داشتم با نامزدم حرف میزدم اونم فهمید عصبی شد 

دوست عزیز لطف میکنی تاپیکم در مورد نامزد شکاک رو ریپورت کنی؟ هرکاری میکنم نی نی یار پاکش نمیکنه😔 ...

چشم

من بودم دق دلیشو سردوستم خالی میکردم که منتظرم گذاشته🤣

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

یبار داشتم ظهر میرفتم کتابخونه کتابهایی که دستمه بدم دوتا پسر موتوری رد شدن متلک گفتن رفتم کتابارو دادم کتاب جدید برداشتم کلی لفت دادم از شانسم دوباره داشتن اونا رد میشدن 😑گفتن خانم خونه زندگی نداری؟😂😂😂

فکر کن اگه با کیف می زدم تو سرشون الان مُرده بودن ( تو کیفم پنج شیشتا کتاب قطور بود)😶😂😂😂

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2706