2733
2734

خوب کردی

مردک گستاخ

ولی یکم بیخیال باش خودت اذیت میشی 😅

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
چقدر بی‌حیا بوده. شاید مادر یا خواهر نداشته.

دقیقا  همچین ادمایی ناموس ندارن خودشون

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کردی مردک گستاخ ولی یکم بیخیال باش خودت اذیت میشی 😅

جدیدا خیلی زورم میاد کسی تیکه میندازه قبلا اینجوری نبودم عین خیالم نبود☹

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2742
یبار داشتم ظهر میرفتم کتابخونه کتابهایی که دستمه بدم دوتا پسر موتوری رد شدن متلک گفتن رفتم کتابارو د ...

اخه این عوضی ۴۰سالش میشد انگار زنو بچه نداره عوضی

استاتر انشالله حاجت روا بشی روز اخره دوسداشتی شرکت کنhttps://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4591792&slug=تایپک-سیل-صلوات-هدیه-به-امام-رضا-تا-روز-میلادش-حاجت-درا-بیاید-انشالله-همه-دست-پر&postId=143938593

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
مردم نمیدونن شما واسه چی اونجا وایسادین  ولی خودتون که میدونین  پس بهتره به قضاوت های ای ...

اختیار زبونشونو ندارن این مردای بی ناموس سن بالام بود

2738
عزيزم تيكر باردارى حنا بندون🙈

تیکر واسه روز عروسیمه...باردار نیستم 

حنابندونمه تو باغ عروسیم مشخص نیس کی باشه

وا مگه حنا بندون یه شب جلو عروسی نمیگیرین

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
وا مگه حنا بندون یه شب جلو عروسی نمیگیرین

عزیزم عروسیم تهرانه بخاطر وضعیت قرمز فعلا انداختیم عقب 

آخه نوشته يك هفته تا تولد!!!

۲۶تیر عروسیم بود .. ک فعلا انداختیم عقب الانم فقط حنابندون میگیریم تا اوضاع بهتر بشه عروسی بگیریم

وای یه دوس داشتم  کافی بود یه پسر چیزی بهش بگه می گرفت طرف رو کتک میزد کاراته کار بود اونم از نوع حرفه ایش عاشق کتک کاری بود دوستام می گفتن ما باهاش بیرون نمیریم دیگه همش پسرا رو میزنه 😄

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
وای یه دوس داشتم  کافی بود یه پسر چیزی بهش بگه می گرفت طرف رو کتک میزد کاراته کار بود اونم ترو ...

حقه مردای متاهلی ک چشم چرونی میکنن کتکه

2706