2737
2734
عنوان

چراتو نی نی سایت خانم های خانه دار وشاید کم تحصیل رو مسخره میکنن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1758 بازدید | 196 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فوق لیسانس دارم.الانم با افتخار مادر سه تا بچه هستم و خونه دارم😊

جدی؟!چندسالتونه مگه؟ 

منم ارشدم و دلم ۳_۴تا بچه میخواد😍💟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2731
اگه میدونین ا پسش بر نمیاین اینده کسیرو تباه نکنید.بعضیا میگن چون ازدواج کردین باید بچه بیارین دیگ ا ...

عزیزم موضعیت اقتصادی شوهرم جوری نیست که آینده یه بچه رو تباه کنم تو نداری بزرگ بشه

ولی از وضعیت اقتصادی دوروز دیگه میترسم 

بااین وضع مملکت معلوم نیست پس فردا چی میشه خب ادم میترسه

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
میدونی چقدر اخه قناعت:؟؟؟؟چقدر نخوریم اخرش مریض میشیم چقد میشه نپوشیم مسافرت نریم  شوهرم میگه ...

چندسالته؟ چندسال ازدواج کردی؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2738

منم تویه تاپیک گفتم تحصیلکرده ام 

اما ترجیح دادم خانه دارباشم و به زندگیم برسم 

کلی هم وقت دارم باشگاه میرم استخر کتابخونه سینما تئاتر سمینار دورهمی تفریح پیاده روی و....شیرینی میپزم کتاب مورد علاقمو میخونم فیلم میبینم بابچه هام بازی میکنم اطلاعات عمومیم ازخواهرام که شاغلن هم بیشتره😄

برای خودت باش عزیزم 

برای خودت زندگی کن 

هرچی که حالتو خوب می‌کنه همونو انجام بده 

خواهرام جفت شاغلن اونم شغل خوب و درآمد عالی اما درحسرت یکی ازاین گزینه هایی هستن که عنوان کردم 

همش خسته ن و کمبود خواب دارن

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

عزیزم ندیدم من تا حالا خانه دارو مسخره کنه

بعدشم زن دکترم باشه شغل اصلیش همون خانه داری و بچه داری دیگه.تازه زن شاغل از زن خانه دارم کارش بیشتره.

چون هم بیرون هم تو خونه کار میکنه.

به کسایی که مسخره میکنن اهمیت نده اونا عقده ای هستن و تظاهر به چیزی که نیستن میکنن.همشون خودشون از دم نه سواد درست حسابی دارن نه چیزی.

گذشته از اینا شعور آدما نه به به تحصیلاته نه به شغلشون مهم انساتیته

بعدشم ماها که خانه داریم برا خودمون استراحت میکنیم صبح تا شب وراحتیم اونایی که شاغلن صبح تا شب آرامش ندارن از خستگی و کار آخرشم باید کنارش خانه داری و بچه داری بکنن والا 

❤❤
زن روحش بیمار میشه خارج از خونه فعالیت کنه  من بهترین شغل هم داشتم ازدواج کردم  گذاشتم ک ...

منم موقعیت شغلی مناسب پیدا کردم ولی نرفتم ترجیح دادم خونه بمونم حتی شوهرم گفت دوست داری بیا پیش خودم کار کن یه حدود یک سالی رفتم ولی دیگه حوصله نداشتم نشستم خونه من دو تا زن داداشام هم مدرک کارشناسی دارن ولی هر کدوم رفتن دنبال علایق خودشون یکیشون خیاطی پیگیری کرد یکی دیگه نقاشی و تا جایی که الان استاد نقاشی

میدونی چقدر اخه قناعت:؟؟؟؟چقدر نخوریم اخرش مریض میشیم چقد میشه نپوشیم مسافرت نریم  شوهرم میگه ...

اول از همه چشم و هم چشمی با فامیل و در و همسایه ممنوع.خریدن وسایل لوکس و غیر ضروری ممنوع.بعدش هم برای خرید الویت بندی میکنم.چیزهایی ک واجب تره اول خریداری میکنم.مثل تهیه ی مواد غذایی  و پوشاک و ...

جشن تولد لاکچری،جشن دندونی،هر ماه آتلیه رفتن،خرید اسباب بازی گرون قیمت و ...رو هم حذف کردم.

نمیدانم چرا مردم حرف زدن با دهان پر را بی ادبی میدانند...اما حرف زدن با مغز خالی را نه !!!
2706