2737
2739

خب چیکار کنه؟همه ی زنهای دنیا باید دکترا داشته باشن و صبح تاشب تو باشگاه و ارایشگاه بچرخن و به هیچ چی دست نزنن تا بگن ما زن هستیم و ارزش زن خیلی بالاست و اینا؟؟؟همه شرایط زندگیشون شبیه هم نیست،خواهشا اینو درک کنید...

درضمن اون خانمی که خانه داری وبچه داری بلده،کلفت و کنیز نیست...خانم یه خونه ست...

زن هارو مسخره نکنین،هر زنی باهرشرایطی ملکه خونه و زندگیه خودشه...چه با تحصیل چه بی تحصیل...چه خوشگل چه زشت...چه خانه دار چه شاغل...همه خوبن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون شعور ندارن دلیل دیگه ای نداره کلا کسی که مسخره کنه بیشعوره تمام

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2738

تو اون تاپیک وقتی گفت خانوماسرویس میدن خیلی حس بدی بهم دست داد

در صورتیکه من با عشق و علاقه خونه داری میکنم و حس میکنم بسیار مفیدم هم برای خانوادم هم جامعه

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
من فوق لیسانس دارم.الانم با افتخار مادر سه تا بچه هستم و خونه دارم😊

یه سوال

میگم بچه داری سخت نیست تو این اوضاع اقتصادی؟؟؟؟؟

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

یا اصلا خودشون به دروغ پزشک ودانپزشک جا می زنن  واقعا چرا اینقدر اعتماد به نفس پایینی دارن

خانم هستم اول اسمم * هست... به رنج پلک هایت دنیا نمی ارزد💫1401/1/1به ارزوهام می رسم💫با انرژی دادن به رویاهام به جای انرژی دادن به ترس هام❤همه سختی هایی که تو زندگی کشیدم شدن پل موفقیت هام⭐اگر جان ما ارزشی دارد به این دلیل است که بیشتر از بقیه جان ها سوخته است⭐خدا جونم مواظب دل کوچیکم باش"تو شاه این دلی⭐

خانمای خانه دار رو کسی مسخره نمیکنه

خانمای بی منطق ک از بیکاری سرشون تو زندگی فامیل شوهره یا خانمای ک ب شوهراشون سر هر موضوعی شک میکنن و از کاه کوه میسازن مورد تمسخرن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2706