2733
2734
عنوان

نرفتم عروسی خواهرزادم😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 34149 بازدید | 339 پست
پدرومادرتم نزدیک شماهستن؟اونام نرفتن؟

بله عزیزم اونا هم تهران هستن نه نرفتن خود خواهرمم تهران زندگی میکنه فقط فامیلای عروس اونجا بودن مجبور شد اونجا بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کار خوبی کردی عزیزم...ان شاءالله خوشبخت بشن.

ماهم این ماه دوتا عروسی دعوتیم ولی نمیرم.

اگه تونستی و شرایطشو داشتی, یه سبد گل سفارش بده پست براشون ببره.

دعا کنید من هم تیکر بارداری بزنم  
2738
نه نمیرم دیوانه نیستم تو این شرایط جایی برم که خطرش زیاده 

كاش همه مثل شما فكر ميكردن مثلا يه بنده خدايي از نزديكان ما كار ادارى داشت اومد تهران زن و بچش هم اورده بود تازه قبلش هم مشهد رفته بودن ميگفتن مشهد خونه از خودمون داريم مسافر خونه كه نرفتيم😐 خب حرم كه رفتين بالاخره همون صحن هم شلوغه من نميدونم چرا مردم انقد كاراى غير واجب ميكنن جون بقيه روهم بخطر ميندازن مثلا من روم نشد بگم خونه ما نياين ولى خودم خونه هيچكس نميرم

لامصب ماهم عروسی داریم هفته دیگه خودمونفرین کردم اگه برم  وخوانوادمم  قراره نریم به درک که ...

فقط خواهش میکنم الان که نمیرید و کار خوبی میکنید حتما خبر بدید که نمیرید چون توی این گرونی کلی پول شام شما میشه .خبر بدید تا هم باعث بشید بقیه یاد بگیرن و نرن و هم آمار داشته باشن

درود به شرفت که انقدر باشعور و فرهنگی

امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشی

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
2706