2737
2734
هیچ راهی به اندازه لیپوماتیک جواب نمیده خواهر من هیکلش افتضاح بود بخدا الان شده عروسک 

عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی؟ مثلا ببهوشی کامله؟ بعد جای بخیه هم میمونه رو پوستت؟ و اینکه چقدر وزن کم کرد؟ هزینشم لطفا بگو؟ ببخشید انقدر سوال پرسیدم 😘

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای من هیچ وقت نتونستم حلقه رو بزنم. حتی دوتا پشت هم😭😭😭جدا از بلد نبودنش خییییلی درد داره... نمید ...

چند بار اول همش میافته...و درد داره...وقتی پهلوهات درد گرفت و کبود شد چند روز نزن تا بهتر بشه...دیگه نه کبود میشه نه درد میکنه...اونموقع س ک زور میزنی کبود بشه ولی نمیشه

2731
چه حرکت هایی؟ میشه بهم بگی؟ من هیچی بلد نیستم جاریام میرن باشگاه ورزش میکنن به من نمیگن.ینی بهم ...

بادمبل دویا یک کیلونیمی پهااتوب اندازه عرض شونه هات بازکن بعد چپو راست حرکت پهلوبزن من اینطوری خیلی اب شدپهلوهام غذاتم کم کن

2738
عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی؟ مثلا ببهوشی کامله؟ بعد جای بخیه هم میمونه رو پوستت؟ و اینکه چقدر وزن کم ...

بیهوشی داره جای عمل نمیمونه چون فقط سوراخ میکنن هزینه اش هم بستگی به دکتر داره و قتی میری پیش دکتر باهاش صحبت میکنی دکتر خوبی باشه تخفیف خوب میده نباشه نمیده 

عوارض نداره؟؟ ؟

نمیدونم عزیزم چون میگن هرعملی عوارض خودشو داره خواهر من ۲ماهه انجام داده به شدت پهلو  داشت هیکلش افتضاح بود ولی الان اینقد خوب شده اینقد کمر باریک شده وچربی پهلوهاشو تزریق کرد به پایین تنه اش چون اصلا ب ا س ن نداشت 

چجوری خوردی زردچوبه صورت ک لاغر نمیشع؟

من خودم باشگاه رفتم.وقتی بری باشگاه مربیت خودش متناسب بااندامت بهت برنامه میده.قبل ناهارو شامت یه کپسول زردچوبه بخور.ازعطاریا کپسول خالی بگیرتوشون زردچوبه بریز.مثه قرص قبل غذا بخور

خدایا منم نگاه کن

عزیزم هیچ چیز مثل یک رژیم مناسب و یک ورزش عالی جواب نمیده.منم سنم کم بود ۱۶سالم بود باشگاهو شروع کردم و لاغر شدم بدنسازی کار کردم اومدم رو فرم ولی الان ول کردم بحاطر کنکورم.ی کانال تلگرامی هس برنامه مناسب وزن و اندامت میده هم رژیم هم برنامه ورزشی عالیه.اگ خواستی پیام بده بهم بفرستم آیدیشو

عزیز وزنت چند بود الان چند شدی فقط سرکه سیب ؟در کنارش رژیم نداشتی

۶۸ کیلو بودم الان ۶۵ هستم  البته به سیستم بدنی هم ربط داره من زود چاق میشم  زودم لاغر  .کنارش قرص اسلیم مکث میخوردم حدود ۱۰ روز   ولی  قطع کردم.رژیم نداشتم و تحرک هم نداشتم  همش تو خونه هستم فعالیت ندارم 

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 
2706