2733
2739

سلام به همگی کیا میان با همدیگه ختم بسم الله الرحمن الرحیم شروع کنیم میگن از روز یکشنبه باید شروع شه

بیایید 40 نفر بشیم تا ۴۰ روز به نیت حاجت خودمون و ۴۰ نفر دیگه بخونیم 

💚طریقه ختم💚

ذکر🌹 : ❤بسم الله الرحمن الرحیم  بحق بسم الله الرحمن الرحیم❤

روش💐 :  40 روز .... روز اول 100 تا 💙،روز دوم 200 تا 🧡، روز سوم 300 تا💛..... تا روز چهل که میشه 4000 تا .... یعنی هروز صدتا به قبلی اضافه میشه

تو سایت خیلیا گفتن حاجت گرفتن😍

تقریبا 90 درصد حاجت روا شدن.... بقیه شاید صلاح نبوده یا رعایت نمیکردن ❤

کیا هستن حالا؟😄🥰😍

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم هستم 

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 
2740
متوجه منظورتون نشدم؟

میگم یه خانومی تاپیک زده بود خیلییی بی احترامی کرده به ختم و ذکر

این تاپیکو دیدم خوشحال شدم انشالله قبول باشه

نه حرف عقل بزن باکسی نه لاف جنون که هرکجا خبری هست ادعایی نیست
میگم یه خانومی تاپیک زده بود خیلییی بی احترامی کرده به ختم و ذکر این تاپیکو دیدم خوشحال شدم انشالله ...

اهاا ان شاءالله همیشه خوشحال باشی عزیزم

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی؟🥺
الان یه خانوم معذزت میخوام نفهمی تاپیک زده بود دست از این پیس پیس های زیر زبانی بردارین

اخه بعضیا همینجوری تسبیح به دست صلوات میفرستم از اون طرفم غیبت و... میکنن اینا بقیه رو دل زده کردن متاسفانه

2706