2737
2734
عنوان

بی بی چک مثبت بعد از سقط

394 بازدید | 14 پست

سلام دوستان کسی هست که تجربه مثل من رو داشته باشه؟؟؟ 

من 40 روز پیش سقط توی 5 هفته داشتم البته ساک و این چیزا دیده نشده بود خودبه خود هم افتاد حالا هرجا که بود... 

بعد از اتمام خونریزیم ک 4یا5 روز بیشتر نبود باز اقدام کردم 

تا اینکه سر 30 روز باز لکه بینی های کمی داشتم واسه سه چهار روز

چند روز بود باز علائم بارداری و این چیزارو داشتم تا بی بی چک گذاشتم سریعا پررنگ شد

کسی میدونه دلیلش چیه؟ ممکنه مال سقط قبلی باشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه چیزی تو رحمم نبود گفتم شاید تموم شده رفته دیگه بعدشم ازم افتاده بود.  خودمم خیلی عجله داشت ...

پس شاید خارج رحمیه حتما پیگیر شو برو سونو واژینال بده 

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
اخه چیزی تو رحمم نبود گفتم شاید تموم شده رفته دیگه بعدشم ازم افتاده بود.  خودمم خیلی عجله داشت ...

بعد از سقط رحم کمه کم سه ماه باید استراحت کنه بافتاش و ترمیم کنه بدن به حالت طبیعیش برگرده بعد اقدام کنی دیگه همچین ریسکی و نکن چون ممکنه دوباره سقط بشه تواین موضوع اصلا عجله نکن دختر

2740
وای خیلی عصبانیم حالا اگه اینجور باشه ک نابود میشم

خدا نکنه شماباید تا مطمئن بشی بتات به ۰ رسیده باید ازمایش میدادی نباید ول میکردی حالا پیگیر باش اگه خارج رحمیه تاکوچیک باامپول میشه جذب بشه 

رحمت آسیب دیده هست برای همین میگیم نباید اقدام میداشتی کمش باید دو ماهی صبر میکردی

ولی یه سونو بده ناراحت نباش سه ماهه اول بار داری اعصاب بچه تشکیل میشه اگه باردار باشی و ناراحتی کنی به اعصاب بچه فشار میاری

پس بیخیال باش بگو حالا که شد نمیتونم خودمو بکشم که

2706