2737
2739
عنوان

ریزش ابرو

| مشاهده متن کامل بحث + 3212 بازدید | 58 پست
عزیزم محلول ابروی سریتا واقعا خوبه فقط کمی گرون هستش 

میدونم میگم واکنش میدم حساسیت دارم

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کنید برند نوشاد بگیرید داروخانه ها این یکی را فکر نمیکنم داشته باشند. در عطاری ها این برند موجو ...

ببخشید الان من بتامتازون لوسیونش رو نزنم ینی برا اگزما ؟؟؟

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2728
ببخشید الان من بتامتازون لوسیونش رو نزنم ینی برا اگزما ؟؟؟

نه اون رو بزنید تا درست بشود‌.

اما زمانی که ۸۰ درصد بهبودی حاصل شد این کار را بکنید.

تنها گناه ما طمع بخشش تو بود...
نه اون رو بزنید تا درست بشود‌. اما زمانی که ۸۰ درصد بهبودی حاصل شد این کار را بکنید.

نظرتون راجب سریتا چیه ؟؟؟

سریتا خوب هست اما معجزه نمیکند و آلرژی نسبت به آن بعید است.

پس با توجه به فرمایش شما 

من این بتامتازون رو اول استفاده کنم به امید خدا 

بعد که ایشالا خوب شدم ویتامین ای و روغن کرچک رو بخرم و بزنم 

دست شما درد نکنه

2740
پس با توجه به فرمایش شما  من این بتامتازون رو اول استفاده کنم به امید خدا  بعد که ایشالا ...

بله البته الان هم ویتامین e رو بخرید هفته یکبار مصرف کنید به بهبود التیام کمک میکند.

رزماری و سریتا هم اگر آلرژی نداشتید بزنید.

چشم 

پس من مصرف میکنم نتیجه رو بهتون میگم 

البته فکر کنم خیلی با اغراق گفتم ابروهام ریزش داره روزی پنج شیش تا ولی خداروشکر هنوز اونقدرا خالی نشده که دگ افتصاح بشه الان باید برسم به دادش دگ 

بازم ممنون واقعا لطف کردید 

منظورم از مصرف این هست که میل کنید.

عزیز جان ویتامین ای روزی دو بار خوبه دگ ؟؟

عزیز جان ویتامین ای روزی دو بار خوبه دگ ؟؟

نه عزیزم اگر میخواهید میل کنید هفته ای یک عدد و اگر به ابرو بزنید روزی یبکار کفایت میکند.

چشمتون هم بی بلا

و بالاخره باید رسیدگی کنید تا بد تر نشود چون تراکم ابرو کلا کم هست و بعد از ریزش شدیدا آسیب میبیند.

نه عزیزم اگر میخواهید میل کنید هفته ای یک عدد و اگر به ابرو بزنید روزی یبکار کفایت میکند. چشمتون هم ...

من شرمنده انقد میپرسم 

فقط من اگزمای پلکم دارم تحت درمانم این ایرادی ایجاد نمیکنه برای اگزمام عنی بدترش نمیکنه ویتامین ای بزنم ؟؟

یا روغن کرچک

2706