2410
2553
عنوان

ریزش ابرو

3179 بازدید | 58 پست

دو ماه بعد ماینوکسیدیل ریزش شدید ابرو گرفتم 

و خارش و پوسته ریزی 

میه اگه اطلاعی دارید کمک کنید 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
تتیتی
0
0%
ینتیای
1
100%
امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
دوست عزیز الان در چه رابطه ای نیاز به اطلاعات دارید؟

اینکه چیکار کنم چی بزنم روعن کرچک خوبه ؟بتامتازون زدم الان و اینکه داره کچل میشه ابروهام دیوونه شدم دگگگخ خانم 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه چیکار کنم چی بزنم روعن کرچک خوبه ؟بتامتازون زدم الان و اینکه داره کچل میشه ابروهام دیوونه شدم ...

برای این ریزش دیگر روغن کرچک پاسخگو نیست.

شما روزانه یک یا دوعدد سیستن ب۶ و یک عدد ساپلاس مدز میل کنید و از تونیک تقویت ابروی سریتا یا m2سپیژن استفاده کنید.

تنها گناه ما طمع بخشش تو بود...
2720
برای این ریزش دیگر روغن کرچک پاسخگو نیست. شما روزانه یک یا دوعدد سیستن ب۶ و یک عدد ساپلاس مدز میل ک ...

دگ نمیخوام مواد شیمیایی بزنم الان هنینجوریش برا ماینوکسیدل اگزما پلک گرفتم و کلی خارش و حساسیت دکتر گف اگه اینجوریه دگ به سریتا خیلی بد واکنش میدی در صمن ۲۰ سالمه ابروهامم دست نزدم همین جوری داره میریزه نمیتونمم بکارم یا ...

خدایا کمک یا فاطمه زهرا😭😭😭😭😭😭

دگ نمیخوام مواد شیمیایی بزنم الان هنینجوریش برا ماینوکسیدل اگزما پلک گرفتم و کلی خارش و حساسیت دکتر ...

ببینید الان شما نمیتوانید با مواد طبیعی خیلی پیشگیری کنید.و اصلا از اول نباید ماینوکسیدیل به ابرو میزدید.

اگر خیلی تمایل به مصرف مواد گیاهی دارید میتوانید از لوسیون رزماری باریج اسانس به همراه قرص تقریبا گیاهی اکولایف استفاده کنید

ببینید الان شما نمیتوانید با مواد طبیعی خیلی پیشگیری کنید.و اصلا از اول نباید ماینوکسیدیل به ابرو می ...

عزیزم دکتر داد 

سرخود نزدم کا بعدم اون موقع هم خیلی ریزش داشتم باز 

ببینید الان شما نمیتوانید با مواد طبیعی خیلی پیشگیری کنید.و اصلا از اول نباید ماینوکسیدیل به ابرو می ...

این لوسیون از کجا بخرم ؟یعنی روعنن کرچک خوب نی؟

2714
عزیزم دکتر داد  سرخود نزدم کا بعدم اون موقع هم خیلی ریزش داشتم باز

هر کسی که داد خیلی اشتباه کرد.

چون ماینوکسیدیل برای پوست حساس خانوم ها خیلی مناسب نیست و این را هم فراموش نکنید دکتر ها هم خیلی اشتباه میکنند.

این لوسیون از کجا بخرم ؟یعنی روعنن کرچک خوب نی؟

از داروخانه ها یا سایت دیجی کالا

نه روغن کرچک رو هم میتونید همراهش استفاده کنید ولی رزماری تاثیر بهتری دارد.

هر کسی که داد خیلی اشتباه کرد. چون ماینوکسیدیل برای پوست حساس خانوم ها خیلی مناسب نیست و این را هم ...

ببخشید شما دکترید؟

البته همراه یه لوسیون گیاهی و بتامتازن محلول ترکیبی بود 

الان من رزماری رو از کجا بخرم همون عطاری هم داره داروخانه هم برم بگم رزماری برای ابرو ؟؟

چون اگزما ابرو دارم میگم شاید کرچک بهتر باشه که چرب کننده هم هست 

ببخشید شما دکترید؟ البته همراه یه لوسیون گیاهی و بتامتازن محلول ترکیبی بود  الان من رزماری رو ...

من محقق مسائل دارویی و پوست و مو هستم

نه رزماری های مختلفس وجود دارد و پیشنهاد من استفاده از لوسیون رزماری شرکت باریج اسانس هست که در داروخانه ها موجود هست به همراه روغن کرچک شرکت نوشاد.

برای کمتر شدن اگزما میتوانید از کپسول ویتامینe استفاده کنید و رزماری را باید تست کنید برای برخی میتواند آلرژی زا باشد.

من محقق مسائل دارویی و پوست و مو هستم نه رزماری های مختلفس وجود دارد و پیشنهاد من استفاده از لوسیون ...

این روعن کرچکم داروخونا ها دارن ؟از عطاری بگیرم معتبر نیست ؟؟؟

من محقق مسائل دارویی و پوست و مو هستم نه رزماری های مختلفس وجود دارد و پیشنهاد من استفاده از لوسیون ...

ببخشید انقد سوال میپرسم خداخیرتون بده 

این روعن کرچکم داروخونا ها دارن ؟از عطاری بگیرم معتبر نیست ؟؟؟

سعی کنید برند نوشاد بگیرید داروخانه ها این یکی را فکر نمیکنم داشته باشند.

در عطاری ها این برند موجود هست.

و کپسول ویتامین e را هم مصرف کنید یعنی باز کنید و روی ابروی خود بمالید ترجیحا ۴۰۰ باشد.

2706