2737
2739

چی شد دوباره 🥺🥺🥺

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شد دوباره 🥺🥺🥺

نمیدونم عزیزم منم الان رفتم تو تاپیک دیدم ترکیده اگه شما از بچه ها میشناسین تگ کنید تا بیان ببینیم کسی خبر داره

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷
2731

@خانومه_مانكن    

@مامان_الیساهستم2    

@سمیه1396    

@مهدیه24    

@sepiiiiiideh    

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
@خانومه_مانكن     @مامان_الیساهستم2     @سمیه1396     @مهدیه2 ...

ای بابا تاپیکوو ترکوندن

ما یه جا دیگهه جمع شدیم😅😅😅

👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4625547/امان-از-حسوداا-بازم-که-تاپیک-بامداد-را-ترکونید?postId=143819774

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740

بچها چی شد دوباره تاپیک ترکید که 🤯🤯🤯🤯

2706