2733
2734
عنوان

خانومای خردادی بیاین کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 13292 بازدید | 801 پست

منم خردادیم از ته دل شوهر م رو دوست دارم

اما ثبات ندارم ...نسبت ب همه هم همینطور هستم

بقول معروف با یه مویز گرمیم میشه با یه غوره سردی 

اگر یه حرکتی ناشایست ولو کوچیک از کسی ببینم ...سریع رو حسم اثر میذاره😂

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عوضش خیلی صبورن😊

بله خیلی ، صبور مهربون باهوش  عاشق هنر  و ...  همه چیزشون خوبه ، من خودم خردادیم  

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

خردادیا زندگیشون فدای دلسوزی هاشون میشه

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
منم خردادیم از ته دل شوهر م رو دوست دارم اما ثبات ندارم ...نسبت ب همه هم همینطور هستم بقول معروف ب ...

آخ اخ دقیقا

بعد میگن طالع بینی و اینا الکیه

همه ی خردادیها مث همن

خداروشکر 
2738
آخه چرااا من ک تو کار و احساسات خودم موندم

خیلی بده. منم بیشتر اوقات اعصابم به خاطر این اخلاقم بهم میریزه  خودمم از کارام تعجب میکنم.یه روز آهنگ غمگین میذارم الکی سر هیچی زار میزنم.فرداش آهنگ شاد میذارم قر میدم😁

خیلی هم صبوریییم اما اونجایی که طرف فکرشونمیکنه کاتش میکنیم

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
من خردادی ام. خودم با این اخلاقم خیییلی اذیت میشم خیلی اخلاق مضخرفیه. بخدا دست خودمم نیس

منم همینطور هستم

مثلا یهو بدون هیچ دلیلی میرم تو خودم... هی شوهر م میگه چته چی شده

هرچی میگن هیچی باور نمیکنه

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه