2726
عنوان

خانومای خردادی بیاین کارتون دارم

13292 بازدید | 801 پست

من هر چی زن خردادی دیدم یه حس ثابتی به همسرش نداره یبار عاشقه یبار بی تفاوت تقریبا

یجورایی عاشق دلباخته همیشگی نیست

هر وقت دلش بخاده

کیا اینجورین؟! 

خداروشکر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خردادیا کلا روحیه ی باثباتی ندارن ، یه روز تمیزن یه روز شلخته ، یه روز شادن یه روز ناراحت ،یه روز خوش صحبت میشن یه روز خیلی کم حرف میشن 😂

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

من

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢

من نسبت ب دوس پسرم اینجورینم یروز کات میکنم چون حس میکنم دوسش ندارم حوصلش ندارم فرداش ک رف عاشقش میشم خیلی سخته خردادی بودن😢

من همون سینگل آی کیو بالام ک دست رد ب سینه همه زده 😎

من حسم بهش کم نمیشه.فقط خودش میگه حس میکنم ده پونزده تا زن دارم.خیلیم راضیه بچم😁😁😁

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706