2737
2739
عنوان

امروز یهویی نامزدمو دیدم😐😂

283 بازدید | 16 پست

رفته بودم جایی 

بعد رفتم ی سوپری یهو دیدم عه نامزدمم هست

من اصلا هیچی نگفتم با رفیقام بودیم

حتی نگاهم نمیکرد

بعد پیامش دادم چه عجب بالاخره ما شما رو دیدیم

گفت کجا دیدی

گفتم سوپری 

باورتون میشه اصلا ندیده بود منو؟😐😂😂

کلا سر به زیر بود 😂😂

اها

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

فکر میکنی خیلی خوشبختی؟ 

شما درست فکر میکنید👏🏻

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
نامزدتو دیدی چچیزی نگفتی؟ من بودم مجبورش میکردم کل خریدامم حساب کنه    

نه هنوز اونقدرا رسمی نیست و کسی چیزی نمیدونه

و رفیقام باهام بودن وگرنه که من همینطوری نمیزاشتم بمونه😂😂

2738

من شوهرم ببینم همونجا میگم ای آی😂😂اومدی مغازع کو خوشمزع های من 

بعدم مگ میشع حرف نزنی باهاش🫤🥲عجیبید

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
میشه مگه😕 مثلا خواسته بگه من متوجه ات نشدم عقدین؟ 

نه عزیزم اصلا نگاه نمی‌کرد 

بعد نامزدی ما هنوز آنچنان رسمی نیست که و به رفیقام چیزی نگفتم و نمیشد تابو بازی دربیارم😂

2706