2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281004 بازدید | 36895 پست
مرسي عزيزه دلم اره من هيچيو بدون وزن كردن نميخورم اول وزن ميكنم بعد ميزنم تو كالري شمار بعدش ميخورم ...

تو چه مدت عزیزم ۲۷ تا کم کردی؟

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسي عزيزه دلم اره من هيچيو بدون وزن كردن نميخورم اول وزن ميكنم بعد ميزنم تو كالري شمار بعدش ميخورم ...

پس چرا من عداب وجدان ندارم 😶😑😶🤔یهو دوتا خرما خوردم دیشب گفتم اشکال نداره فردا از کالریم کم میکنم بعد فردا مثلا که امروز میشد یادم رفت 😁😁ادم منعطفی ام 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2731
واييي منم عاشقه خرمالوام😋😋😋😋 اون وسطش كه ليزه شبيه نارنگيخ عششششقه

اخ اخ اخ نگو خواهر دارم لحظه شماری میکنم براش خیلی خوبه خرمالو عشقه اصلا اسم کاربربمو اون موقع یادم نبود وگرنه میذاشتم عشقم خرمالو جانم 🤣😂

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
پس چرا من عداب وجدان ندارم 😶😑😶🤔یهو دوتا خرما خوردم دیشب گفتم اشکال نداره فردا از کالریم کم میکنم ...

واي من اصلا نميتونم من اين كارو كردني اصولا تبديل به انتحاريه بزرگ ميشه😂😂😂

يچيز بخورم حساب نكنم تبديلش ميكنم به انتحاري

اصولا هم با شيريني خامه اي بد انتحاري ميزنم

🥀🌈
اخ اخ اخ نگو خواهر دارم لحظه شماری میکنم براش خیلی خوبه خرمالو عشقه اصلا اسم کاربربمو اون موقع یادم ...

😂😂😂😂😂😂

ديدي شانسمونو خواهر پرتقال هميشه سال هست اين خرمالو كه ما عاشقشيم فقط فصل خودش به مدته محدود هست

🥀🌈
2740
خیلی عالی بود عزیزم،👏👏.

سلام عزيزم . ببخشيد من عصري نوشتم سند كردم گوشيرو خاموش كرزم، الان باز كردم ديدم ارسال نشده دوباره ميفرستم

گزاااااااارش#  

صبحانه ٥٠ گرم نتن بربري با ١٠ گرم پنير

ناهار ٦ قاشق برنج با قرمه سبزي

شام دو لقمه املت ، چون قبل از سام شير موز خوردم ديگه شام نخوردم

ميان وعده ها: انگور و زرد آلو و طالبي

كالري ٩٠٠، يه كم خواستم اداي فستا رو در بيارم مثلا

آب زباد

ورزش بك ساعت پياده روي

چالش زيبايي انجام شد

گروهآبي💎وزن شروع٧٥،٦٠٠ 👈هدف اول ٧٠👈 هدف دوم ٦٨👈هدف نهايي ٦٥.  من ميتونم💪💪
دمت گرم افرین..من همش گیر ۱۰ کیلوام نمیدونم با این اراده ام تو چند سال کمش کنم🤣

من از عيد هي شل كن سفت كن در ميارم وگرنه خيلي وقته بايد به هدفم ميرسيدم😅😅😅

عيد كه كلا رژيم نبودم بعدشم هي گند ميزنم

🥀🌈
😂😂😂😂😂😂 ديدي شانسمونو خواهر پرتقال هميشه سال هست اين خرمالو كه ما عاشقشيم فقط فصل خودش به مدته ...

دقیقا اونم باید بگردی قشنگ رسیده که نه له باشه پوست نازک باشه گس نباشه پیدا کنی  با مراقبت برسونی به خونه که خش نیوفته بهشون بعد با عشق بشوری با لذت بخوری دارم ضعف میرم من 😁🤣🤣🤣

همون روش خودمونو برو به خودت فشار نيار من با روش خودمون ٢٧ تا كم كردم ٢٠ تاش كه عين اي خوردن بود ب ...

اونکه اره واسم سوال شده بوووود من فقط روزای فست یکم اذیت میشم بقیه ی روزا اوکی هستم👌👌👌

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
من از عيد هي شل كن سفت كن در ميارم وگرنه خيلي وقته بايد به هدفم ميرسيدم😅😅😅 عيد كه كلا رژيم نبودم ...

کلا خاک تو سر رژیم خوشبحال اینا که میخورن همش میره یه ورشون من گاهی میل ندارم گاهی بهم بدن یه قابلمه پلو میخورم اصلا ارزو دارم یه چیزی بهم بدن فقط اشتهامو کور کنن

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           

من امروز یه کار بدی کردم معدرت میخوام  شکمم کار کرد خودمو کشیدم چون میدونم یکشنبه ها یبسم 🤣🤣ببخشید دیکه من اخر شبی صداقتم زده بالا 

2706