2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280996 بازدید | 36895 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلم را کنار  غذات امتحان کن، شاید خوشت بیاد..

امتحان كردم عشقم اونم عاشقشم ولي با سس😅😅😅

ميخرم با سس ماست ميخورم باز بهتر از سس هزار جزيرس

راستي يه ماسك زردچوبه ام درست كردم زدم دور چشمم

الان مثل كرم شبتاب ميدرخشه صورتم😅😅

🥀🌈

@مامان_الیساهستم2        

گزارش#  

صبحانه: 2 زرده تخم مرغ+ 2 نان تست
م و: کاپوچینو نیم لیوان+ انگور+ سیب+ چای
ناهار: سالاد کاهو+ خوراک لوبیا قرمز 1.5 ملاقه
عصرانه: چای+ 1 سفیده تخم مرغ پخته+ انجیر
شام: 2 کاسه ماست+ 5 کف تافتون
م و شب: شاه توت
ریزه خواری: 40 کالری

مصرفی: 1152
مجاز: 1160

ورزش نداشتم بازم🙁      

چالش سرکه 

چالش گلاب

چالش ورزشی رو دوست دارم . انجام میدم خدا بخواد

نکات الهه هم چشم

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه
2728
غذای شخصی رو خودت باید اضافه کتی دستی. پایین صفحه ش گزینه داره  برای مورد علاقه هم کنار هر غذا ...

سلام عزيز

گزارش#  

ناشتا خاكشير و تخم شربتي و گلاب و ليمو تازه

صبحانه يه دونه تخم مرغ آبپز

ناهار ٥٠ گرم نون با ٧ قاشق خوراك چرخكرده

شام يه برش كيك خونگي با خامه ي خيلي كم

ميان وعده هلو و سيب

كالري ١٢٠٠

آب زياد

وردش سه ربع پياده روي سريع با انقباض شكم

همه ي چالشهاي زيبايي انجام شد

گروهآبي💎وزن شروع٧٥،٦٠٠ 👈هدف اول ٧٠👈 هدف دوم ٦٨👈هدف نهايي ٦٥.  من ميتونم💪💪
گزارش# امروز چهارشنبه ناشتا اب و ابلیمو صبحاته تخم مرغ ابپز.شیر دارچین.۴کف لواش(۳۲۶) ناهار خورش ...

خیلی خوب بود عزیزم ممنون آفرین همینجوری ادامه بده

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2740

@بامدادخمار    

من نمیدونم سرگروهه جایگزین کی هست کسی هم اعلام حضور نکرده میخام بخابم اگ قسمت باشه... گزارش بدم رو هوا عایا؟؟؟😂😂😂بعدم من فردا و پس فردا جایی نیستم ک بتونم گزارش بدم عزیزم شما در جریان باش جایی ک میرم طبیعته و نت ندارم ....صد درصد رعایت میکنم😘😘😘😘😘

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
قربونت ممنون که بفکرمی تشکر

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
من خودم مريض شدم  اصلا حال نداشتم ديروزم همش دكتر بودم و ازمايشگاه 😩😕بدنم عفونت داره&nb ...

ای بابا چقدر بد

زود خوب شو 

چند روز برات غیبت موجه می زنم هر وقت اوکی بودی بیا و خبر بده

مواظب خودت باش   

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 🔴🔴🔴چالش  ورزشی این ماه🔴🔴🔴🔴         ...

بچه هاااا بچه هاااا

چالش ورزشی جدید داریم

این حرکت خیلی باحاله من خودم کلی دوسش دارم   حس جالبی میده

نکاتی که سمیه جون نوشتن رو هم حتماااا رعایت کنید که آسیب نداشته باشه و بهترین نتیجه رو بگیرید

حتما از امروز تا تاریخ ذکر شده انجامش بدین و توی گزارشاتون هم بنویسید

@دخیناز      

@گل_کادوپول      

@مهربون21      

@قرمزی78      

@yaldaهستم      

2706