2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281701 بازدید | 36895 پست
سلام عزیزدلم خوبی؟💖💖💖💖 سلامتیت عزیزم من این چند روزه درگیر نذری خونه مامانم بودیم همین الان تما ...

خوبم شکر.....منم شهرستان بودم با مامان و خاله هااااا....قبول باشه فاطمه جونم😍😍😍😘😘😘

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@مامان_الیساهستم2    

وزن اولیه.  87.   هفته ی قبل.    80/50.      

هدف.       70.     فعلی.   🎈🎈     🎈🎈     🎈🎈

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
@مامان_الیساهستم2     وزن اولیه.  87.   هفته ی قبل.    80/50.   ...

🎈🎈🎈🎈🎈خر است....😬😬😬😬😬

2731
آفررین کاهشت مبارک عزیزم چرا نالاحتی😢

ازوزنم ازدست خودم که همش درحال درجازدنم😞

خیلی سست وبی اراده شدم

اگه خرابکاری نداشتم الان بایدزیرهفتاد میبود😪م

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
ازوزنم ازدست خودم که همش درحال درجازدنم😞 خیلی سست وبی اراده شدم اگه خرابکاری نداشتم الان بایدزیره ...

ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه‌ست....از امروز بدون تقلب شروع کن مطمعن باش ک میتونی ...زودتر هم از حالت رژیم درمیای

به حکمتش دل بسپار 🌿
ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه‌ست....از امروز بدون تقلب شروع کن مطمعن باش ک میتونی ...زودتر هم از ح ...

ان شاءالله

پرخوریای من منشا عصبی داره

امروزمیخوام یه دفتر بردارم همه چیزو توش بنویسم وگزارشمو موبه مو بهت بگم خوبه؟

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»
ان شاءالله پرخوریای من منشا عصبی داره امروزمیخوام یه دفتر بردارم همه چیزو توش بنویسم وگزارشمو موبه ...

اینطور خیلی خوبه...اول باید فکر کنی ک گرفتن رژیم تنها فایده و سودش برا خودته و چه بهتر ک رعایتش کنی منم اینجا کنارتون راهنمایی میکنم 

به حکمتش دل بسپار 🌿
بچه های زرد فردا دهم هستش روز سایز گیری با سایز# سایزهاتونو بفرستید ...شرایطش مثل وزن کشیه گلها ...

سلام گلم.من که کلا فراموش کرده بودم امروز روز سایز، آب خوردم و 4 ق سمنو ولی سایز ام بعد از آی یو آی حتی افزایش هم داشتم مخصوصا بالا تنم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

سلام سهیلا جان 

وزن شروع: 64

وزن دو هفته گذشته: 60.550

وزن این هفته: 60.900

وزن هدف: 50

@مامان_الیساهستم2    

سلام قد ۱۶۲, وزن شروع ۶۷، تاریخ شروع ۵ دی، وزن هدف ۵۰، زمان رسیدن به هدف مرداد ۱۴۰۱ به امید خدا، تیکر رسیدن به وزن دلخواه
سلام گلم.من که کلا فراموش کرده بودم امروز روز سایز، آب خوردم و 4 ق سمنو ولی سایز ام بعد از آی یو آی ...

سلام عزیزم 

اشکالی نداره الان سایزتو بگیر

حتما ...اما سایزتو بگیر ک تغییرتو ببینی 😉

به حکمتش دل بسپار 🌿

دوشنبتون گلباران

یک اقیانوس عشق

یک دریا مهربانی

یک آسمان آرامش

یک دنیا شور و شعف

یک روز عالی

هزاران لبخند زیبا

را برای تک تکتون آرزومندم

روزتون زیبا و در پناه خداوند🌸🍃

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   

💛💛💛💛بچه های گروه زرد💛💛💛💛

هر روز نهایت تا ۱۲ شب گزارشاتون رو بفرستید و منو تگ کنید

هر کسی گزارش نده یا فرداش گزارش رو بفرسته اخطار میگیره💣💣💣

مگر کسایی ک از قبل هماهنگ کردن

من هر روز گزارشارو چک میکنم و کسایی ک میفرستن تیک میزنم

این چند روز بخاطر تاسوعا و عاشورا زیاد کاری نداشتم گفتم شاید جایی برید نتونین اما از امروز منتظر هستم

این پیامم بصورت کلی هستش چون چند نفرتون خیلی منظم هستید و گزارشارو میفرستید چند نفرتون هم تق و لقی

@شب_بیدارم    

@گل_گلاب4859    

@نیلوفر000000    

@فریماهی    

@دخیناز    

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706