2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280954 بازدید | 36895 پست
من شدم ٦٥ هوووورا  رفتم گروه سبز💚💚💚💚

مبارکه با اراده 😚😚😚😄😃😄

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

@pari95   سلام گلم

وزن اول       وزن قبل      وزن الان       هدف

۸۳                    ۷۶           ۷۴۸۰۰            ۶۰

خیلی خوب کم کردم این هفته خونه مامانم بودم رعایت نگردم اصلا 😍😍

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم. عید شما هم مبارک..🌸🌸🌸 یه خبر از قبل بده😐 دخترت حالش بهتره؟ گفته بودی داره دند ...

سمیه جون اشتباه گرفتی من پسردارم دندونشم الحمدالله خوبه

سمیه گفته بودم ی وقتایی نمیتونم گزارش بدم سرم شلوووووووغه گفتی عب نداااره

سلام گلم❤❤ عید دیروزت مبارک،،،حالت چطوره،،مامانت بهتره؟

سلام عزیزدلم ممنونم 😍😘😘عیدشماهم مبارککک‌باشه خوشگلم😘خوبم مامانم هم بهتره خداروشکر🙏خودت خوبی عشقم❤💖کاهشتم مبارکککک باشه وپایدار💪

2731
سلام گلم بابت تاخیر معذرت آب۷ ورزش پیاده روی یکاری کردم خیلی بد بود میدونم مصرفی۱۴۵۵ مجاز۱۴۴۳ ...

سلام عزیزم امروز چقدر نون خوردیااا😀😀😀

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

@هستی،بانو    

سلام عزیزم 

ووواااااای من چند روزه تمام گزارشامو به    هستی_بانو‍ میفرستم نمیدونستم بینش فاصله بوده و همش هم با خودم میگم چرا بهم جواب نمیدی  

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        

@هستی،بانو    

وزن اولیه87.     هفته ی قبل🎈.    هفته ی قبلتر 82

امروز.   81/25.   هدف.      70

کی برم تو هفتادی هاااااااااااا سوزن گیر کرده تو هشتااااادیا

بازم شکر😁😁😁😁😁🎉🎇🎀🎊🎊🎁🎉🎇🎀🎊🎊🎁🎉🎇🎀🎊🎊🎁🎁

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2738
@هستی،بانو   وزن اولیه=72/3 وزن هفته پیش=65/800 وزن این هفته=65/200 وزن هدف=55 دو هفته ا ...

همینکه کاهش داری خوبه ۶۰۰گرم هم به نوبه خودش کاهش خوبیه 

هر چی وزن کمتر شه کاهشم کندتر میشه 

سعی کن اینسری نوع ورزشاتو عوص کنی و متابولیسمت رو ببری بالا

@pari95   سلام گلم وزن اول       وزن قبل      وزن الان   ...

یکی مث من خودشو میکشه و هر جا میره ب انواع خوراکی ها ن میگه یکی مث شما اصلا ی هفته رعایت نمیکنه 2 کیلو کم میکنه......ایول ب بدنت ی جایزه هم واسش بخر😁😁😁😁 ماشالا ماشالا چشمت نزنم😘😘😘😘

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
@هستی_بانو     سلام کالری مجاز ۱۷۰۰ کالری مصرفی ۱۶۸۰ صبحانه نیمرو و نان۳۵۰ ناهار برن ...

@هستی،بانو    

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        
@هستی،بانو     گزارش# 99/5/18.  روز فست 45 روز مانده ب خوش اندامی خرما 5 عدد + ...

عزیزم نمیدونم .منو ببخش شاید دیدم و یادم رفته جواب بدم شایدم ندیدم و تو اعلاناتمومتوجه نشدم منو ببخش

ان شالله که زیر  هشتادی

@هستی_بانو     گزارش#   سلام عزیزم من امروز چون عید بود نتونستم ...

@هستی،بانو    

@هستی_بانو     گزارش#   سلام عزیزم من امروز چون عید بود نتونستم ...

@هستی،بانو    

عزیزم نمیدونم .منو ببخش شاید دیدم و یادم رفته جواب بدم شایدم ندیدم و تو اعلاناتمومتوجه نشدم منو ببخش ...

نبودم هستی جان اعلام وزن کردم نفس ببین برم صبحانه ک بد گرسنمه😘😘😘😘😘😘

2706