2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281531 بازدید | 36895 پست
قصه اش طولانیع🤦‍♀️ شاید ۲ سال پیش!!!!! من قولنج داشتم.. نمیدونستم...  همیشه نزدیک شب که ...

عزیزم چطوری منم خیلی زیاد قولنج میشم و کتفامم خیلی درد می‌کنه.از وقتی ورزش شروع کردم نمی‌دونم فشار آمد یا اشتباهی حرکتو رفتم از اونموقع وسط مهره هام خیلی درد می‌کنه اصلا نمی‌دونم چیکا کنم

سلام دوستان. یکسری تخفیف ها و حراج های جدید برای خانوم ها پیدا کردم. گفتم این جا براتون بزارم شاید ب ...

هیچکدومش قشنگ نیست واسه چی تو تاپیک وزن پست میزاری 😑

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه ربع،  5 دقیقه هوازی 10 دقیقه قدرتی خوبه؟  

اره عزیزم.

از کم شروع کن برای ورزش.

مثلا درازنشست رو با 10تام شروع کنی خوبه.ارام ارام زیاد میشه.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
فدای تو عزیز دلم😗.واسه خودم جایزع گذاشتم بشم ۷۰ کیلو دوتا ازش بخورم😅🤣🙈تو مانکن زده یه دونش ۲۱۳ ک ...

یه دونه منظورشه.

چون توی کرفس هم یه دونه کلوچه رو 200 زده.

جدول تغذیه روی بسته رو بخون.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2731
 سلام گلم🌸 افرین به ارادت👏👏👏👏 زیاد به پات فشار نیار.. همین ورزشایی که گفتی، هم عالیه و ...

سلام خوبي ورزشام انجام شد

طناب ١٠٠تا 

پروانه ١٠٠ تا

درازنشست ٢ ست ٣٥ تايي

چرخش روسي دو ست ٦٠ تايي

چرخش پا دو ست ٣٠ تايي

زير شكم دو ست ٣٠ تايي 

شناي ديوار دو ست ٥٠ تايي

چرخش چوب دو ست ٤/٥ دقيقه اي 

چالش كتف و شونه🦾🦾🖐🏻

چرا کی ؟؟ 

پريروز تو تاپيك داشتم چت ميكردم يهو يكي منو ريپلاي كرد گفت دورو !! 

گفتم جان؟؟؟؟ شما؟؟؟؟ 

گفتي اومدي گفتي تو تاپيك لاغري فرهمند ي هم چين چيزي ك نميخواي ديگه تو تاپيك بامداد خمار باشي و اونجا نميري ديگه و ميخواي اينجا باشي 😳😳😳چرا دروغ گفتي😟😟

بچه ها متاسفانه یا خوشبختانه من سرگروهتون هستم حالا حالاها   امیدوارم کنار هم بتونیم به خوبی ...

سلام عزیزم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
ببخشید جانم دیروز سرم خییییلی شلوغ بود. از امروز چک میکنم بازم. دیروز برا هیچ کسو نخوندم☹️

اشکال نداره فداتشم اخه از صب میومدی سایت گفتم شاید گزارسمو ندیدی .....ممنونم ازت 😘😘😘😘

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
سلم گلم نه از دیروز همونجور پری...مثل همیشه امروزم داغون بودم گفت چهارشنبه دکتر نوبت دادگفت احتمال ک ...

منم گفتم دیگه کیسته. منم اینجوری بودم رفتم سونو دیدم ۴۴ میلی متر کیست دارم☹️

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋