2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 282086 بازدید | 36895 پست
خیییلی مشکل دارم به خدا.حالا نمیخوام جو اینجا عوض شه.اگه خواستی تاپیکامو بخون .گرفتارم مهدیه جون تور ...

باشه عزیزم ان شاالله خدا مشکلتو حل کنه به دلت ارامش بده

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
سلام مهديه جونم خوبي عزيزم ببخشيد من اصلا نتونستم ديروز بيام اصلا تاپيك برام باز نميشد از عصر به ب ...

عزیزم خوب بود 

فقط برنج وماکارونی تو یه روز نخوری عالی میشه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مهدیه جون اینم گزارش امشب.۸۲  روز تا خوش اندامی  😍😍 (کاهش  ۱۰کیلوگرم) . صبحا ...

خوب بود عزیزم فقط صبحانتو مقوی تر بخور

شربت هم همه اش شکره

گزارش رژیم شیردهی  ۱۳ تیر ۸۲ روز مانده به پایان چالش ۸۶ روزه  صبحانه ۱۰۰ گرم هندوانه  ...

عزیزم هندونه رو بذار برای میان وعده نه یه وعده کامل

صبحانه رو مقوی تر بخور

بقیه اش عالی بود👌🏻

@مهدیه24       گزارش# چالش ۸۲روز سلام عزیزم  صبحانه نان لواش ۲ کف دس ...

عالی بود عزیزم👌🏻👌🏻👌🏻

گزارش# روز پنج شنبه @مهدیه24    کالری مجاز۱۳۸۰      کالری مصرفی ۱۳۶۷ & ...

سایت خرابه عکس لود نمیشه

گزارش# @مهدیه24   صبحانه،پنیر،خرما،چایی،نان بربری(۱۴۵) نهار،برنج،هندوانه،گوجه سبز(۲۴۷) شام ...

عزیزم خیلی خوبه که مصرف میوه ات زیاده

ولی تو ناهار همراه ناهار میوه نخوری بهتره

که احساس گرسنگی کم داشته باشی نخوای خودتو با میوه سیر کنی

بعددو ساعت بعدش میوه بخوری به عنوان میان وعده

سلام گلم چه خوشگل موشگل 😝👌💋 چالش حذف قند رو چرا رعایت نمیکنی 🤔 نون و ماکارونی و نیمرو تو یه رو ...

چالش قند و شیرینی رو که رعایت کردم .‌  سه شیره ای که داریم خودمون درست کردیم ، شکر نداره ، بازم نباید بخورم؟؟ شکلات تلخ درصد بالا هم نباید بخورم؟؟

در مورد آب هم چشم ، ازین به بعد میگم ، من با آب خوردن مشکلی ندارم ، همیشه بطری آبم باید دم دستم باشه😁

در مورد نون و ماکارونی هم حق با توئه ، صبح رفتیم بیرون از خونه تا رسیدیم خونه ساعت چهار شد ، ماکارونی کم بود ، دیگه تنگش یه نیمرو زدم😁 

در مورد خگخ هم مثه یه غول بزرگه 😁 . دنبال بهانه ام ازش طفره برم . سعیم و میکنم فعلا در ماه یه بار تجربش کنم . قول😁

2706