2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281892 بازدید | 36895 پست
بابا مهمون نميخوابه؟ مهمون تي وي نميبينه؟  😟😟 باشه🤪🤪

شبا ساعت  ۲ می خوابیدن🥴🥴🥴

منم تا جمع و جور میکردم میشد ۳ ...

دیگه وقت برای خواب نمیموند چه برسه گوشی دستم بگیرم😐

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
سلام بچه هاا🌸🌸🌸🌸🌸💃💃💃💃 من اومدم😊🤪🤪🤪🤪

سلام سرگروه جون 😊

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خسته نباشي بانو  تو ديگ ك نرفتي؟؟؟

نه 🤪 تازه ۳۰۰ گرم کم کردم شدم ۵۷/۵۰۰😆 از بس که بشور و بساب کردم

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
@سمیه1396   ‍ ‍ سلااااااام وزن دوهفته قبل:58/5 وزن هفته قبل:درگیر مشکلی بودم نشد وزن ...

سلام گلم.. کجا بودی؟؟؟؟

کاهشت مبارک👏👏👏👏👏به وزن هدفت رسیدی..💪💪💪

افرین قهرمان... 🏆🥇 پس تثبیتی شدی..

@sanaz718    گلم، ایشون هم تثبیتی شدن

سلام ب همگی وزن هفته قبلم:65.85 وزن این هفته:66.15 وزن هدف:65 3روز دیگه موعد پریودمه 300گرم افز ...

سلام گلم.. نزدیک پری هستی، از ورمت هس😉 ان شاالله هفته ی بعدی به هدفت رسیدی💪💪💪

سلام بچه هاا🌸🌸🌸🌸🌸💃💃💃💃 من اومدم😊🤪🤪🤪🤪

سلام عزیزم خیلی دلم برات تنگ شده بود😍😘

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
سلام عزیزم خیلی دلم برات تنگ شده بود😍😘

سلام گلم.. منم همینطور...   

ايول پس كاراي خونه رو تو جواب ميده ن ورزش🤣🤣🤣🤣 گفتم ورزش هاتو عوض كن🤪😂🤪😂

😆😆😆😆😆همونن. دقیقا

راستی نی نی سایت تو هم قاط زده... سخت باز میشه

با ناخونک زدنام پر میشه 😄

سعی کن ناخونک زدناتو ب حداقل برسونی. فوقش اب خورشتی جیزی بچش. ولی برنج و گوشت و اینارو ناخونک نزن. ریزه خواری از مهمترین عوامل چاقیه. 

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
خواهش میکنم عزیزم منم بخاطر خودتون میگم. میخواین گزارش ندین تا امتحاناتون تموم شه🧡

آره اگه میشه که خوبه، یکشنبه ها وزن میدم، اگه موافقین که یه چند وقتی اینطوری باشه🌹🧡

سلام گلم.. کجا بودی؟؟؟؟ کاهشت مبارک👏👏👏👏👏به وزن هدفت رسیدی..💪💪💪 افرین قهرمان... 🏆 ...

عه اومدی سمیه جون

سلام  چطوری.

جات معلوم بود هاااا. 

از قدیمی ها من و تو موندیم فقط😳. مینا هم دیروز یه سر اومد و رفت

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2706