2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281438 بازدید | 36895 پست
@نی_نی_یار_3    عزیزدلم ممنون ک تاپیک و برگردوندید فقط لطفا اونایی ک بدون دلیل گزارش ...

@نی_نی_یار_5   @مونا_تهرانی    

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عشقم نه راهی نیست  اخه قفل هم باشه گزارش بزنن میترکه تاپیک قبلیمون با اینکه قفل بود  ...

چه پیچیده😳نه بابابحث ودعواکجابودمن فندق جان بودیم داشتیم پیام میخوندیم یهوتعطیل شدخلوت بودنامرداازپشت زدن👿👿👿

سلام جیگرم خوبی؟❤❤

سلام عشقم قربونت 

سپیده دیشب یه تاپیکی بود یسریا بحث رژیم میکردن توش من دیگه سایتو بستم رفتم صبح دیدم اون ترکیده نمیدونم چرا حس کردم  تاپیک ما هم ترکیده اومدم دیدم بعلهههه 😂😂😂 حس_ششم_کی_بودم# 😎😆😆😆

واقعا چرا 🤔

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
چه پیچیده😳نه بابابحث ودعواکجابودمن فندق جان بودیم داشتیم پیام میخوندیم یهوتعطیل شدخلوت بودنامرداازپ ...

اره میدونم بحث نبود 

نمیدونم چرا 🤔‌ 

دیدی اون اسکرینو که گذاشتم یکی نوشته بود خدا کنه تاپیک ترکیده باشه انقدر صفحه هاش زیاده 😐

2740
اره میدونم بحث نبود  نمیدونم چرا 🤔‌  دیدی اون اسکرینو که گذاشتم یکی نوشته بود خدا کنه ت ...

صفح هاش زیاده باری ب دوشش مگه؟؟؟؟ واااااا

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
عجب چقدددددر عقده ای😑😑😑😑😑 دارن میسوزن خواهر بدجور😎😎😎😎

😬😬😬

صفح هاش زیاده باری ب دوشش مگه؟؟؟؟ واااااا

نمیدونم بخدا اصلا چه ربطی داره 

فقط اسم کاربریش 🥴😬 از اسمشون معلومه دیگه چه ادمایی با ما دوشواری دارن 😆

آره دیدم حسودای پلاستیکی👿👿👿👿

خدا بهشون آرامش بده 🤲🏼 

نمیدونم بخدا اصلا چه ربطی داره  فقط اسم کاربریش 🥴😬 از اسمشون معلومه دیگه چه ادمایی با ما دوش ...

معلومه بدبخته ک دنبال انتقامه.....بیخیال ازشون صحبتی نکنیم

پست سر بزرگان همیشه هستن آدمای حسود و بیچاره 

بیخیال پرقدرت ادامه میدیم💪💪💪💪

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
معلومه بدبخته ک دنبال انتقامه.....بیخیال ازشون صحبتی نکنیم پست سر بزرگان همیشه هستن آدمای حسود و بی ...

👍🏼😘♥️

2706