2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281097 بازدید | 36895 پست
به به مبارکههههههههههههه خوش اومدیم باز برای دو روز خخخخخخخخخخخ

صدف جون مولتی روی کاهش وزن تاثیر داره؟

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هاااااآزادشدیم @فندق_فسقلی     @سمیه1396     @دیانا24     ...

هووورا منم پروفایلم درست شد👏👏👏👏👏👏👏

هوووورا آزادی👏👏👏👏👏👏👏🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2728

چه پروفایلاتون نازه😄

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
مبارککککک باشهههه عزیزم😍😍😘😘😘😘چه خوشگل شدی😍😍🌼🌼🌼🌼

فدات بشم ب خوشگلی شما ک نمیرسم زهرای قشنگم😘😘😘

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
یکی قبول زحمت کنه. منو تگ کنه. البته خودم از صبح کله سحر میام زنبیل میزارمااا

بیا گلم شما ک صف اولی

2738
الهه جون سلام عشقم تاپیک برگشت راهی نیست بشه جلوی ترکیدنشوگرفت 🤔قفلش کن😑 @بامدادخمار   &nb ...

سلام عشقم نه راهی نیست 

اخه قفل هم باشه گزارش بزنن میترکه تاپیک قبلیمون با اینکه قفل بود باز ترکیده بود 😐

قفل کردن واسه وقتیه که دعوا شده باشه تاپیک ما که اصلا نه بحثی شده نه دعوایی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام سلام. منم عضو جدید میشمااا. یادتون نره @بامدادخمار    

سلام عزیزم تگت میکنم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

عکس پروفایل گروه و سرگروه تثبیتی هارو تایید نمیکنن 😑

@سمیه1396     @sanaz718      

2706