2752
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 281590 بازدید | 36895 پست

@شیرین_آردا    سلام عزیزم

شبت بخیر

اون تاپیک در مورد سابلیمینال تصویری پرسیدی

باید بگم که یه اپلیکیشنه که کار باهاش خیلی راحته

مثلا وقتی داری با گوشیت کار میکنی میری روشنش میکنی و اون تند تند جملات رو روی صفحه مثل یه چشم یهم زدن نمایش میده و میره

که توی ناخودآگاهت شکل میگیره در اصل

چ ورزشهایی باریکلا💃💃💃 گلم چالش بنویس چالش۸۶روزه مثلا روز چهارم  بقیه اش عالیه😍😍

ممنون

من پست الهه جون رودیدم فک کنم نوشته بو اینطوری بنویسید  یعنی روزشماری کنید که چند روزبه هدفتون مونده.تو تامیک قبلی بود

اگه شما میگی اینجوری درسته باشه چشم اینجوری مینویسم

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@alahe4676      اولین اخطار💣  عزیزم خیلی وقته منتظرت موندم😟

@golgoliiiiiiiiiiii        عزیزم گوشیتو درست کردی ؟

@900narges        کجایی نرگس جان گزارشت دیر نشه

@sanabalam    دومین اخطار💣💣 ثنا جان من کل اعلانامو زیرو رو کردم اگر اشتباه میکنم بیا بگو گزارش دادی؟

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
قربونت مهربونم ... چشم رعایت میکنم و حسابی ورزش میکنم انشالله راستی من بچم ۱۰ ماهشه شیر میدم از کالر ...

اوا راست میگیا ببخش یادم نبود😢

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2731
@شیرین_آردا    سلام عزیزم شبت بخیر اون تاپیک در مورد سابلیمینال تصویری پرسیدی باید بگ ...

اسمش چیه گلم؟ رو آیفون نصب میشه یا بزنم تبلت پسرم؟

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
باشه عزیزم

چی کار کنم کم تر گشنم شه؟

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

من خوش حالم اومدیم به خونه جدید به امید موفقیت هوووورا .فقط یک سوال میشه مثلا من فردا خگخ باشم بجه بس فردا ک مامانم میاد بیشم؟؟

من گروه قرمز هستم وزن الانم ۹۷ هدفم ۶۷?.🤩🤩❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤من‌نمیخام حمال کیسه  های سیمان باشم
@فقطخداجون     @cr_97     @مهسااجووون     @جیگل۷۴   &nb ...

سلام گلم تاپیک قبلی چیشد؟

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
@مامان_الیساهستم2     سلااااام عزیزم.ببخشید سرگروه من امروز گزارش نمی دم مهمون بودم جایی ...

سلام عزیزم.

اگه زیاد بالا نزدی فردا کم کن از کالریت.

ولی اگه زیاد بالا زدی پس دیگه فردا فست باش ک جبران شه

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2706