2733
2739
عنوان

مهاجرت به دانمارک

| مشاهده متن کامل بحث + 29134 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دانمارکی زبان سختیه ولی چون شما قبل از مدرک زبان اجازه کار ندارین و عملا تمام وقتتونو باید زبان یاد ...

سلام عزیزم من دارم کارای مهاجرتم انجام میدم از چه طریقی میتوانم با شما ارتباط برقرار کنم؟

2728
فقط پرس و جو کنید من خودم دانمارک زندگی میکنم و معمولا تا شغل نباشه همسر امکان الحاق نداره شاید ویزا ...

سلام ببخشید دانمارکی ها به چه زبانی حرف میزنن من میخوام مهاجرت کنم با همسرم میخوام ببینم چه زبانی و باید برم یاد بگیرم 

2738

هستی عزیزم ؟

برام صلوات بفرستید اپتیما 2018 بخرم.                                                                                            کاشکی خدا ما رو هم نگاه کنه                                                                                                        

سلام عزیزم 

میشه اگه این مدت اطلاعاتی در این مورد کسب کردین بگین؟🙏🏻

من الان دانشجو هستم به نظرتون از الان چه کاریی بکنم جلو میوفتم.مثلا زبانشونو از الان یاد بگیرم؟

یه سوال خیلی مهم که خواهش میکنم حدودی هم شده راهنمایی کنید.

هزینه ای که لازمه تا زمانی که بتونیم اونجا درآمد کسب کنیم چقدر هست؟ مخصوصا اگر نتونیم با خودمون همراه ببریم.

سلام عزیزم  میشه اگه این مدت اطلاعاتی در این مورد کسب کردین بگین؟🙏🏻 من الان دانشجو هستم به ...

سلام ‌‌.‌..اگه دانشجو هستی فقط روی زبان انگلیسی و آیلتس بالا فوکوس کن ..دانمارک امسال رشته پرستاری را از لیست شون حذف کردن و ممکنه تا شمادرست تموم بشه و طرحت بگذرونی نیاز دانمارک حذف بشه ...از من نصیحت فقط زبان انگلیسی و آیلتس

سلام ‌‌.‌..اگه دانشجو هستی فقط روی زبان انگلیسی و آیلتس بالا فوکوس کن ..دانمارک امسال رشته پرستاری ر ...

من میتونم درخواست بدم چندتا سوال بپرسم ازتون

منم بعد درسم میخوام برم از ایران

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2706