2733
2739
عنوان

مهاجرت به دانمارک

29122 بازدید | 108 پست

سلام دوستان.. من میخام اقدام به مهاجرت به دانمارک کنم.. کسی اونجا هست؟ نژادپرست نیستن؟ 3 سال ویزا دارم برای یادگیری زبان.. میشه تو سه سال C1 گرفت؟ 

منم میخوام. بگو از چه راهی میشه رفت. منم برم

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ویزای کاری.. پرستارم. 

دانمارکی زبان سختیه ولی چون شما قبل از مدرک زبان اجازه کار ندارین و عملا تمام وقتتونو باید زبان یاد بگیرین آره شدنیه ولی مثل دوران دبیرستان باید درس بخونید روزی چند ساعت راحت

عمه من 30 سال پیش با بچه هاش رفت

نه اصلا نژاد پرست نیستن اتفاقا خیلی هم خوبن و دولتش خیلی خیلی رسیدگی میکنه

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@
دانمارکی زبان سختیه ولی چون شما قبل از مدرک زبان اجازه کار ندارین و عملا تمام وقتتونو باید زبان یاد ...

دانمارك واقعا خيلي گرونه نسبت ب بقيه كشوراي اروپا ؟

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2738
دانمارك واقعا خيلي گرونه نسبت ب بقيه كشوراي اروپا ؟

اره  گرونه اما اولش که نمیخام برم کپنهاگ.. خیلی استرس دارم.. اما اینجا زندگی کردن هم سخته.. گرونی اینجا هم بیداد میکنه.. همش درجا میزنیم 

اره  گرونه اما اولش که نمیخام برم کپنهاگ.. خیلی استرس دارم.. اما اینجا زندگی کردن هم سخته.. گرو ...

نه لزومی نداره کپنهاگ باشه ولی چون میخوای زبان یاد بگیری باید جایی باشی که مدارس زبان خوبی دارن. 

اره  گرونه اما اولش که نمیخام برم کپنهاگ.. خیلی استرس دارم.. اما اینجا زندگی کردن هم سخته.. گرو ...

تنها ميري ؟

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2706