2733
2734
عنوان

روزگار من و پسرام(۱)

| مشاهده متن کامل بحث + 4811 بازدید | 31 پست
دارم نوشته ها تو میخونم خدابهت صبرو قوت بده.منک اجازه نمیدم کسی برام حتی ارزو دوقلو رو بکنه😒

آره سخته واقعا.

ولی من همه چیو راحت میگیرم.

میتونستم بمونم حالا حالا ها خونه مامانم یا مادرشوهرم.

ولی تصمیم گرفتم بیام سر خونه زندگیم.

من ب جنبه های مثبتش نگاه میکنم همیشه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
آره سخته واقعا. ولی من همه چیو راحت میگیرم. میتونستم بمونم حالا حالا ها خونه مامانم یا مادرشوهرم. ...

چه خوب ولی بنظرم با وجود محمد شماهم ۳قلو دارین.کاش یکم بیشتر از خانواده کمک میگرفتین

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب ولی بنظرم با وجود محمد شماهم ۳قلو دارین.کاش یکم بیشتر از خانواده کمک میگرفتین

ب نظرم ۳ قلو راحتتره.

از خانواده هامون دوریم.

بنده خداها مشکلی نداشتن.

ولی من دیگه تحمل دوری از شوهرمو نداشتم.

دایی ام میگفت نمیتونی با این بچه ها بری ، بمون.

اصلا باور نمیکردن بیام و بمونم.

ب نظرم ۳ قلو راحتتره. از خانواده هامون دوریم. بنده خداها مشکلی نداشتن. ولی من دیگه تحمل دوری از ش ...

افرین بهتون.ولی واقعا خیلی کاردارین توطول روز.چطوری ۳قلو راحت تره؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2728
افرین بهتون.ولی واقعا خیلی کاردارین توطول روز.چطوری ۳قلو راحت تره؟

میدونین ، اونجوری نیاز هاشون یک سانه.

ولی بچه بزرگتر توجه بیشتر میخواد، توی سنی هست میفهمه و براش کم بذاری اثر بد داره روش.

و کلا بچه ها هر چی بزرگتر میشن ، مشکلاتشونم بزرگتر میشه.

میدونین ، اونجوری نیاز هاشون یک سانه. ولی بچه بزرگتر توجه بیشتر میخواد، توی سنی هست میفهمه و براش ک ...

اهان ازلحاظ محمد میگین.کلا کسی ک بچه نداره بین دو یا۳قلو دوقلو خوبه.ولی واسه شماک ی بزرگترشو داری اره میگی کاش هرسه ی اندازه بودن. درستم هست چون اونم سنی نداره و بازیو توجه میخاد و خیلی سخت کرده ماجرارو.

اهان ازلحاظ محمد میگین.کلا کسی ک بچه نداره بین دو یا۳قلو دوقلو خوبه.ولی واسه شماک ی بزرگترشو داری ار ...

آره.

من همیشه میگم ، دوقلو رو آدم باید اول بیاره.

چون سخته همینجوریشم ، حالا بچه دیگم باشه سخت تر میشه.

محمد اوایل میگفت ، از وقتی نی نی ها اومدن ، تو مامان بدی شدی، باهم کم بازی میکنی.

آره. من همیشه میگم ، دوقلو رو آدم باید اول بیاره. چون سخته همینجوریشم ، حالا بچه دیگم باشه سخت تر ...

سلام عزیزم داستانتو خوندم وآرزو کردم بچه هات باتن سالم و دل شاد زیر سایه پدر مادر بزرگ بشن...واینکه ایشالا قسمت من دوقلو سالم وصالح بشه بحق خداوندی خدا

عزیزم میشه بپرسم علت ناباروری شما دقیق چی بود؟چندسال سر اولی اقدام بودی؟

یه زمانی باور داشتی که بتونی ماشالا مادر سه بچه بشی یا فک میکردی ممکنه هیچوقت مادر نشی؟

مشکل همسر من مورفولوژی ۴ودی اف ای ۳۵...باور ندارم یه زمانی مادربشم

2738
سلام عزیزم داستانتو خوندم وآرزو کردم بچه هات باتن سالم و دل شاد زیر سایه پدر مادر بزرگ بشن...واینکه ...

سلام عزیزم.

من شما رو فکر کنم از تاپیک آناتورک میشناسم.

ان شاالله ب زودی صاحب دوقلو بشین.

سخته اما در عین حال شیرین و بامزس.

سلام عزیزم داستانتو خوندم وآرزو کردم بچه هات باتن سالم و دل شاد زیر سایه پدر مادر بزرگ بشن...واینکه ...

راستش ما از قبل از ازدواج میدونستیم مشکل داریم و ممکنه هیچ وقت بچه دار نشیم.در حالیکه هم خودم هم همسرم خیلی بچه دوست داشتیم.

دکتری ک قبل از ازدواج رفتیم ، گفت اصلا جلوگیری نکنین.و تا یک سال اقدام کردین ، نشد بیاین درمان.

و فقط دارو داد.

معتقد بود ، درسته مشکل همسرمو میدونیم اما معلوم نیست منم اوکی اوکی باشم.

مشکلمون تعداد کم اسپرم و تحرک پایین بود.

تحرکش فک کنم بین ۰تا ۱.

ولی اعداد دیگه رو نمیدونم.

بعد از یک سال عقد تقریبا ، 

اقدام داشتیم.

و من از همون ماه اول بی بی چک میذاشتم و امیدولر بودم😆

قبل از اینکه یه سال بشه ، گفتم فایده نداره داره میشه یه سال .بریم دکتر.

رفتیم ابن سینا و چکاپ کامل شدیم.

بدون پیشنهاد ب آی یو ای یا آی وی اف، همون اول گفتن میکرو.چون تحرک نداشت اسپرم ها.

من آز و عکس رنگی و پاپ اسمیر و سونو و.... و هیچ مشکلی نداشتم.

حتی تخمدان ها و رحمم میگفتن نسبت ب سنت جوون تره.۲۶سالم بود.

بعد قرار شد شروع کنیم ب دارو گرفتن ، ک بخاطر پایان نامم دو سه ماه وقت گرفتم.و قرار شد تا اول بهمن دفاع کنم بعد برم.همسرم دارو خورد البته.و خودمم از اول شروع کرده بودم بهش کاسنی میدادم و ....

توی این دوماه طبیعی باردار شدم.چون اصلابهش فکر نمیکردم و منتظر بورم دفاع کنم برم برا دارو گرفتن و پانکچر.

بعد از اون تایک سال و نیم نمیخواستیم .چون میخواستم حتما ب بچم دوسال رو شیر بدم.

بعدش دیگه نشد.

رفتیم دوباره مرکز.

دکتر همسرم تعجب کرد چجوری ما با این اسپرم بچه دار شدیم، اونم پسر ، اونم سالم.

انقد ک گفتم اگر باور ندارین بریم بیاریمش ببینیش.

گفت سه ماه دیگه صبر کنین و اقدام.چون اسپرم همسرم بخاطر رعایت هایی ک کردیم .چند برابر شده بود تعدادش.

ولی نشد.

بعد دیگه رفتم پانکچر.

هایپر شدم.

بعد انتقال دادم.

باردار شدم ولی سقط شد.

سال بعد باز انتقال دادم، دوقلو شد.

همیشه ته دلم مطمئن بودم میشه، بچه زیاد هم دوست داشتم.

امیدتون ب خدا باشه و خسته نشین، ادامه بدین.حتما موفق میشین.

راستش ما از قبل از ازدواج میدونستیم مشکل داریم و ممکنه هیچ وقت بچه دار نشیم.در حالیکه هم خودم هم همس ...

خداروشکر....خیلی خوب بود که با وجود مشکل بازم مطمن بودی که یروزی مادر میشی....من خیلی میترسم 

تعداد وحرکت راحت درست میشه با تغذیه اما مورفولوژی یکم سخته...دی اف ای دیگه سختتر.....

بازم هزااار مرتبه شکر ایشالا همیشه تنت سالم ودلت شاد وپرانرژی باشی ....

خیلی ممنون ازاینکه برام وقت گذاشتی

یک کم وسواسم در اصل.ولی عاقبت اونی ک میخوام نمیشه خیلی وقتا.

سلام. خیلی عالیه

چرا توی نی نی وبلاگ براشون وب درست نمیکنین؟

من برای هر سه تا بچه ام درست کردم و مینویسم

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
خداروشکر....خیلی خوب بود که با وجود مشکل بازم مطمن بودی که یروزی مادر میشی....من خیلی میترسم  ...

خدا بخواد نشد نداره، توکلتون ب خدا باشه و ادامه بدین.

راستش من در مورد مورفو و دی اف آی اطلاعات ندارم.شاید اونام ایراد داشت.

سلام. خیلی عالیه چرا توی نی نی وبلاگ براشون وب درست نمیکنین؟ من برای هر سه تا بچه ام درست کردم و م ...

سلام.راستش وقت ندارم زیاد.

پسر بزرگم برا خودش سایت داره.از بچگیش.اما الان چند ساله دیگه ننوشتم.

چون پر از عکس و .... اگثر پست ها با رمز باز میشن.

آدرس وب تون رو بدین ، سر بزنیم.

شاید وسوسه شدم اونجام گذاشتم.

2706