2737
2739
عنوان

بورسیا سوالمو میشه جواب بدسد خدا خیر بهتون بده

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 42 پست
بله عزیزم میدونم شما اگر احراز هویت تایید نشده بود که اصلا کد معاملاتی برات نمیوم هویت شما احراز ش ...

انگشت با استامپ؟یا دیجیتالیه؟

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
فدات به نظرم این کارو نکن چون یه موقع باید تمام مراحل رو از اول بری فردا توی تایم اداری یه زنگ بز ...

نه عزيزم مفيدم ديگه الان با برنامه سيگنال ميتونن غير حضوري احراز هويت كنن همسر من اينكار و كرد 

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات به نظرم این کارو نکن چون یه موقع باید تمام مراحل رو از اول بری فردا توی تایم اداری یه زنگ بز ...

دفتر پیشخوان مفید میخوام برم.برای عرضه اولیه ها چجوری باید تیک مربوط به خرید خودکار عرضه اولیرو بزنم؟بعدش اصلاا نیازی نیست من دیگه هیچ کاری کنم؟خودش میخره خودبخود اگه حسابم شارژ باشه؟

نه عزيزم مفيدم ديگه الان با برنامه سيگنال ميتونن غير حضوري احراز هويت كنن همسر من اينكار و كرد 

وای راست میگیی؟؟شوهرت اصلا نرفت دفتر پیشخوان؟توضیح میدی چجوری از طریق سیگنال برم کارگزاری مفید؟

2728

ببين هم سجام احراز هويت داره هم مفيد شايد شما فقط رو سامانه سجام احراز هويت شدي ولي هنوز در مفيد احراز هويت نشدي،.به نظرم فردا برو دفتر پيشخوان دولت

میدونم عزیزم

با سیگنال فقط میشه احراز هویت کرد

نمیشه یوزر و پسورد گرفت

برای گرفتن یوزر و پس که آخرین مرحله ای بدون شک باید برید دفتر پیشخوان یا کارگذاری

من برای پدرم با سیگنال احراز هویت کردم بعدش بخاطر کرونا و اینا مایل نبودم پدرم حضوری مراجعه کنه هر چقدر تلاش کردیم که یوزر و پس رو غیر حضوری بهش بدن قبول نکردن و گفتن احراز هویت انجام شده اما برای گرفتن یوزر و پس باید حضوری بیان

من خودم چند سال پیش کد گرفتم از مفید که خب هیچیش آنلاین نبود و من تمام مراحل رو از طریق کارگذاری انجام دادم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
انگشت با استامپ؟یا دیجیتالیه؟

هر یه جا یه جوره دیگه

شما محض احتیاط با خودت از خونه استامپ ببر که اگر لازم شد به مال اونا که عمومیه دست نزنی

ببين هم سجام احراز هويت داره هم مفيد شايد شما فقط رو سامانه سجام احراز هويت شدي ولي هنوز در مفيد احر ...

عزيزم فكر ميكنم فقط واسه سجام با برنامه سيگنال ميتوني احراز هويت انجام بدي واسه مفيد بايد حضوري بري حالا الان همسرم خوابه صبح ازشون ميپرسم كامل بهتون ميگم ...

2738
ببين هم سجام احراز هويت داره هم مفيد شايد شما فقط رو سامانه سجام احراز هويت شدي ولي هنوز در مفيد احر ...

اصلا مفید نرفتم.حتی تو سایتش.کد معاملاتی که ارسال میشه بعدش باید دقیقا چیکار کرد؟از طریق سیگنال میتونم کاری کنم که نرم پیشخوان؟

دفتر پیشخوان مفید میخوام برم.برای عرضه اولیه ها چجوری باید تیک مربوط به خرید خودکار عرضه اولیرو بزنم ...

خودش عرضه های اولیه رو به صورت روتین براتون خریداری می‌کنه از قبلش هم اعلام میشه که حسابتون شارژ باشه 

میدونم عزیزم با سیگنال فقط میشه احراز هویت کرد نمیشه یوزر و پسورد گرفت برای گرفتن یوزر و پس که آخ ...

درسته من اشتباه كردم فقط احراز هويت سجام با سيگنال انجام ميشه ...

اصلا مفید نرفتم.حتی تو سایتش.کد معاملاتی که ارسال میشه بعدش باید دقیقا چیکار کرد؟از طریق سیگنال میتو ...

شما بايد واسه احراز هويت مفيد حضوري بري...حالا گفتم صبح از همسرم دقيقش رو ميپرسم بهتون اطلاع ميدم

خودش عرضه های اولیه رو به صورت روتین براتون خریداری می‌کنه از قبلش هم اعلام میشه که حسابتون شارژ باش ...

مس دیگه نیازی نیست من روز عرضه اولیه خرید انجام بدم؟؟

درسته من اشتباه كردم فقط احراز هويت سجام با سيگنال انجام ميشه ...

بله

سیگنال فقط برای احراز هویت و ثبت سجام هست

اصلا گزینه ای برای دریافت کد معاملاتی یا یوزر و پس نداره

مس دیگه نیازی نیست من روز عرضه اولیه خرید انجام بدم؟؟

نه عزیزم خودش میخره برات

از چند روز قبلش هم اطلاع میدن که عرضه کدوم شرکته و هر سهمش چقدره و تا چه سقفی فروخته میشه

فقط پول باید باشه توی حسابت