2733
2734

کد معاملاتی که برام ارسال بشه همون رمز عبوره؟۶ رقمیه؟دیگه نیاز نیست برم دفتر پیشخوان مثلا کارگزاری مفید؟از تو خونه میتونم تو مفید ثبت نام کنم بعد با کد معاملاتیم سهام بخرم؟

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم آخرین مرحله اش حضوریه

کد معاملاتی که برات ارسال شد باید با کارت ملی و شناسنامه ات بری کارگذاری یا دفتر پیشخوان یه فرم میدن پر‌کنی و امضا کنی بعدش برات یوزر و پسورد می‌فرستن از اون به بعد میتونی وارد بازار بشی

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731
واسه منم کد معاملاتی اومده ولی یوزر نیم و پسورد نیومده دوهفته پیش ثبت نام گردم نمیدونم باید چیکار ...

عزیزم باید بری حضوری یوزر و پسورد بگیری

با اصل کارت ملی و شناسنامه میری ۱ فرم پر می‌کنی امضا و انگشت میزنی

بعدش برای یوزر و پس ارسال میشه 

عزيزم بعد از اينكه كد بورسي مياد چند روز بعد يه پيام مياد كد معاملاتي كه نام كاربري و رمز عبور بهت ميده با اون وارد ميشي توي مفيد آنلاين بعد كه وارد شدي ازت ميخواد كه رمز عبور رو عوض كني اون و انجام ميدي بعد ديگه ميتوني اقدام به خريد و فروش كني ..رمزي كه عوض ميكني بايد تركيبش اين شكلي باشه مثلا:Maryam@4456.. بايد هم حروف باشه هم اعداد و حتما يكي از حروف بزرگباشه ..بعد از اون نام كاربري ميشه كد ملي و رمز عبور هم هموني كه خودت ساختي ميشه .

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖
2738
عزیزم باید بری حضوری یوزر و پسورد بگیری با اصل کارت ملی و شناسنامه میری ۱ فرم پر می‌کنی امضا و انگش ...

کد سجامو نمیگما.احراز هویت کردم کد معاملاتبمم اومده

عزیزم باید بری حضوری یوزر و پسورد بگیری با اصل کارت ملی و شناسنامه میری ۱ فرم پر می‌کنی امضا و انگش ...

مرسی گلم لطف کردی

فرم ها رو امضا کردم ولی نیومده واسم یوزر نیم

به نظرت میشه برم تو سایتشون بگم رمز عبورم رو فراموش کردم که دوباره واسم بفرستن؟

عزيزم بعد از اينكه كد بورسي مياد چند روز بعد يه پيام مياد كد معاملاتي كه نام كاربري و رمز عبور بهت م ...

ببین من از طریق برنامه سیگنال احراز هویتم انجام شده.کد معاملاتیمم فرستاده به گوشیم.الان دقیقا باید چیکار کنم؟ابا باید برم دفتر پیشخوان؟

عزيزم بعد از اينكه كد بورسي مياد چند روز بعد يه پيام مياد كد معاملاتي كه نام كاربري و رمز عبور بهت م ...

البته اگر احراز هويت نشدي واسه مفيد بايد حضوري بري بعدش اس نام كاربري و رمز عبور مياد..يعني كد معاملاتي كه اومد ميري دفتر پيشخوان واسه احراز هويت بعد چند روز يوزر و پسورد واست اس ميشه

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖
کد سجامو نمیگما.احراز هویت کردم کد معاملاتبمم اومده

بله عزیزم میدونم

شما اگر احراز هویت تایید نشده بود که اصلا کد معاملاتی برات نمیومد

هویت شما احراز شده و تایید شدی برای ورود به بازار سرمایه

اما برای وارد شدن به بازار معامله نیازه که حضوری بری به یکی از دفاتر پیشخوان دولت یا کارگزاری فرم مربوطه رو پر کنی و امضا و انگشت بزنی بعدی برات یوزر و پسورد ارسال میشه

مرسی گلم لطف کردی فرم ها رو امضا کردم ولی نیومده واسم یوزر نیم به نظرت میشه برم تو سایتشون بگم رمز ...

فدات

به نظرم این کارو نکن

چون یه موقع باید تمام مراحل رو از اول بری

فردا توی تایم اداری یه زنگ بزن کارگذاریت و سوال کن

اگر مفید هستی که مطمئنم باید حضوری بری

شماره کارگذاری مفید ۷۸۰۰ هست

2706