2733
2734
عنوان

مسمومیت بارداری و خطراتش برای جنین تجربه دارین بیاین توروخدا😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3896 بازدید | 81 پست
دکتر من بهم اسپرین داد خودم نخوردم چون دفع پروتئنم شد ۱۵۰ با رعایت رژیمم اگه بالا میرفت میخوردم چون ...

چجوری اومد پایین چیا نخوردی؟تو روخدا راهنمایی کن 

نن هی0ی نمیخورم  گشنه میمونم دیگه😯😯6ماهم داره تموم میشه

میترسم فشارم بره بللا عدد دفع بره بالا چی کنم اخه خدایا 235بود 10روز پیش

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
چجوری اومد پایین چیا نخوردی؟تو روخدا راهنمایی کن  نن هی0ی نمیخورم  گشنه میمونم دیگه😯😯6م ...

فشارت چنده،،،نه گشنه نمون بخور نمکتو حدف کن یا خیلی کم من یه مدت قطع کردم مصرف پروتئنتم کم کن قندم و شکرتم قطع کن استرس نداشته باش بخدا بارعایت کردن مشکلت حل میشه فقط باید رعایت کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فشارت چنده،،،نه گشنه نمون بخور نمکتو حدف کن یا خیلی کم من یه مدت قطع کردم مصرف پروتئنتم کم کن قندم و ...

اخه هفتم هنوز پایینه ازون خیلی میترسم

قند نمک اصلا نمیخورم ب هیچ عنوان ولی شیر و پنیرخامه ای از بیرون میگیرم روش زده ی مقدار نمک و قند رو داره اونو چی کنم؟؟؟وگرنه میوه شیرینیجات اینا اصلا نمیخورم غذاهام همه بدون نمک

اخه دکترمم گفته چون پروتینم دفع میکنم گوشت و لبنیات زیاد استفاده کنم

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
فشارم چند باشه نرماله؟ برا بچه هام خطرداره؟  خیلی نگرانم  هیچ دارویی نداره؟

من فشارم 15 و نیم بود سزارین اورژانسی شدم تو 37 هفته کل بارداری رو فشار خون داشتم الانم بعد زایمان باز دارم حتما هر روز چک کن فشارتو نمک نخور فست فود اصلا نخور 

2731
اخه هفتم هنوز پایینه ازون خیلی میترسم قند نمک اصلا نمیخورم ب هیچ عنوان ولی شیر و پنیرخامه ای از بیر ...

نه میوه بخور دیابت بارداری داری برا اون نمیخوری اخه من دیابت نداشتم،،دیگه پنیر خامه و اینا نمکش خیلی کمه،،منم ماه چهارم بودم که فهمیدم از ماه هفتم ششم دیگه اومد پایین

نه بعضی وقتا یه قاشق چایی خوری سر خالی میریختم مثلا برنجو بدون نمک درست میکردم عوضش یه زره به خرشت م ...

عزیزم شما مسمومیت بارداری داشتی میشه بگی چجوری کنترلش کردی ؟دکتر کلیه رفتی ؟به غذاهات روغن میزدی؟منم بارداری قبلیم مسمومیت داشتم بچم ازدست دادم  الان خیلی میترسم ...

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                                         دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤