2752
2734
عنوان

اشتباهای ارایشی که تو اکثر خانومای ایرانی میبینم📛📛📛

| مشاهده متن کامل بحث + 82100 بازدید | 1096 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای حجیم کردن لب چی کنیم

عزیزم رژ براق اونم کمرنگ باعث پر تر نشون دادن لب میشه

همچنین سعی کن حتما خط لب رو فققققققط و فقط کمی بیرون لب بکشی 

رنگش هم عین رژت باشه

واسه گونه هم یه میلی زیر استخون گونه برانزر بزن روی گونت هم یه رژ گونه خیلی کممممرنگ و یکمم هم هایلایتر بالای رژ گونه

در ضمن این سه تایی ک گفتم باید حداقل پنج شش سانت از ببینی فاصله داشته باشه

ممکنه واسه ارامش و حل مشکلام صلوات بفرستی ؟؟؟؟:
استارتر جان و بقيه دوستان ايراد ارايش من رو هم بگيد اينجا جشن تولد بوده

خیلیی خوبی👍فقط خط چشم و یه کوچولو نازک تر و روبه بالا بکش

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
از ایرادهای ارایشی منم بگید  چون سفیدم اگه رژ کمرنگ بزنم بهم میگن مریضی انگار نظر شما چیه

ابروهاتویه درجه تیره ترکن .یکمم ازرژگونه استفاده کن .اگه کانتورینگ بلدی کانتورکن

ی سوال من پوستم خیلی خوب بود ی مدت احساس میکنم منافذ پوستم باز شده بیشتر قسمت گونه ک از کانتور استفا ...

اگر سنگین و چرب باشه

اگر نشوری ارایش رو خوب یا ک اگر طولانی مدت رو پوستته هم ممکنه باعثش باشع

ممکنه واسه ارامش و حل مشکلام صلوات بفرستی ؟؟؟؟:
عزیزم اول آبرسان یا پرایمر بعد کرم پودر بعد برای زیر چشم و پشت پلک و چونه و روی تیغه ی بینی کانسیلر ...

واسه کسیکه ی کوچولو افتادگی پلک داره و خط چشمش زیرش مخفی میشه .سایه بزنه یانزنه تو ارایش کردن؟

هر وقت حال دلتون خوب بود منم دعا کنید خدا بهم یه فرشته کوچولو بده...مرسی ..آاامین😘🙏
2706